Starfield nie je ako Mass Effect: Čakajme No Man’s Sky spojený s The Outer Worlds
Fáma

Starfield nie je ako Mass Effect: Čakajme No Man’s Sky spojený s The Outer Worlds

 

Hra zahalená rúškom tajomstva.

Vzhľadom na to, že už o mesiac o takomto čase budeme pravdepodobne po E3 2021 konferencii Bethesdy, tak je asi iba logické, že sa začínajú objavovať špekulácie a „leaky“ o tom, čo sa na týchto konferenciách objaví.

Či však sú pravdivé, to je iná otázka a na túto zatiaľ nevieme odpovedať. Preto je potrebné brať tieto „leaky“ s rezervou.

Jeden z nich sa objavil na fórach ResetEra a jeho autorom je užívateľ Point, ktorý sa viackrát preukázal správnymi informáciami, ktoré sa týkali štúdií Bethesdy. A prezradil nám to, čo nám Bethesda zatiaľ nepovedala...čo môžeme očakávať od RPG hry Starfield.

Podľa jeho informácií si hru nemáme predstavovať ako Bethesda pokus o vytvorenie Mass Effect hry, ale skôr ide o kombináciu hier No Man’s Sky a The Outer Worlds. Čo v reči bežných ľudí asi znamená, že hra bude klásť veľký dôraz na preskúmavanie cudzích planét, no na druhej strane bude disponovať aj veľkým dôrazom na príbehovú zložku.

Tento užívateľ taktiež prezradil, že hra s pracovným označením Omen by sa mala objaviť na E3 konferencii a cieľom je vydať ju na jar 2022. Pod názvom Omen sa skrýva nový projekt štúdia Arkane Austin, ktorý nám v roku 2017 dali hru Prey.

A jeho posledná informácia sa týka samotnej E3 konferencie. Ako totiž možno viete, Bethesda je už plne v rukách Microsoftu a preto sa očakáva, že E3 konferenciu plánujú spolu. A podľa tohto užívateľa je momentálny plán taký, že Bethesda hry budú mať samostatný segment vrámci veľkej Xbox show.

Zdroj: ResetEra

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk