Microsoft Flight Simulator na konzolách uľahčí nástup na palubu nováčikom

Microsoft Flight Simulator na konzolách uľahčí nástup na palubu nováčikom

 

Nové tutoriály.

Microsoft Flight Simulator prichádza na konzoly už na budúci mesiac a štúdio Asobo a Microsoft priblížili, čo si pripravili pre konzolových hráčov. Šéf vývoja Jorg Neumann prezradil, že do hry pridali päť nových systémov, ktoré uľahčia hranie tejto simulácie.

Prvou je Discovery Flight, kde sa z hráča stane co-pilot a jediné, čo bude robiť je riadiť smer lietadla. Ide teda o asistenta, kde si vyberiete jednu z desiatich lokalít a ide sa lietať. Ďalšou funkciou je možnosť umiestnenia značiek v hernom svete, ktoré vám ukážu zaujímavosti o svete ktorým práve lietate.

Tutoriál bol rozšírený z 8 na 22 lekcií a vývojári taktiež pridali možnosť pristátia kdekoľvek v hernom svete. A posledným systém je Flight Asistant, ktorý za vás preberie riadenie, ak budete chcieť na chvíľu odísť od lietania.

Vývojári taktiež odhalili Nordics World Update, ktorý vylepší vzhľad škandinávskych krajín v hernom svete. Vylepšenia sa dočká 100 letísk a 78 vybraných „Points of Interest.“ Tento update bude zdarma pre všetkých vlastníkov hry.

Microsoft Flight Simulator príde na Xbox Series X/S 27. júla.

Zdroj: Microsoft

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk