Assassin’s Creed Valhalla dostane už zajtra očakávanú funkciu

Assassin’s Creed Valhalla dostane už zajtra očakávanú funkciu

 

Väčšia výzva.

Jednou z najväčších kritík, ktorú hráči smerovali k Assassin’s Creed Valhalla je celý Power systém a fakt, že hra je proste príliš jednoduchá ak plníte misie podľa toho, pre aký „power level“ sú vhodné. A tak hráči pochopiteľne žiadali Ubisoft o väčšiu výzvu tým, že hra dostane tzv. level scaling systém.

A vyše pol roka po vydaní hry sa zajtra, 27. júla hráči konečne dočkajú. Ubisoft oznámil, že presne v tento deň sa level scaling systém dostane do hry a hráči tak dostanú na výber, či chcú klasický Assassin’s Creed Valhalla zážitok, alebo ten s lepším balansom náročnosti nepriateľov.

Level scaling bude obsahovať 5 úrovní nastavení a tak si budete môcť vypiplať zážitok a výzvu z hrania presne podľa svojich predstáv.

Navyše, vyzerá to tak, že už čoskoro sa môžu hráči tešiť aj na nový obsah. Xbox Store totiž už tradične leakol dátum vydania druhej expanzie The Siege of Paris, ktorý by mal údajne byť stanovený na 5. augusta. Vtedy sa majitelia Season Passu dočkajú nových misií, nového prostredia a nového príbehu. Ubisoft však zatiaľ tento dátum nepotvrdil.

UPDATE: Ubisoft ohlásil, že rozšírenie The Siege of Paris príde 12. augusta

Zdroj: Ubisoft

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk