Microsoft Flight Simulator si na Xbox Series X/S viete okresať o viac ako polovicu

Microsoft Flight Simulator si na Xbox Series X/S viete okresať o viac ako polovicu

 

Stačí mať dobrý internet.

Microsoft Flight Simulator vyšiel včera na Xbox Series X/S konzoly a je celkom zrejmé, že hra a hlavne konzolový port sa vydarili.

Technologická pokročilosť hry však dáva zabrať pevným diskom konzol, pretože hra zaberá až 97GB a nakoľko ide o natívnu Xbox Series X/S hru, tak musí byť nainštalovaná na internom disku. A tam toho miesta veľa voľného nie je.

Našťastie, štúdio Asobo umožňuje hráčom masívne znížiť množstvo dát, ktoré Microsoft Flight Simulator zaberá na disku. Až 59,7GB je totiž rezervovaných pre dodatočné dáta nazvané World – Offline Mode. Tento mód umožňuje hranie hry v offline režime, no ak máte solídny internet a plánujete hrať s aktívnym pripojením, tak jeho prítomnosť v konzole nie je nutná.

Po jeho zmazaní tak bude hra zaberať príjemných 42,4GB a na to, aby ste túto časť hry zmazali musíte ísť do svojej hernej knižnice, nájsť Microsoft Flight Simulator a stlačiť tlačidlo menu. Vybrať časť Manage a tam by ste mali nájsť že hra sa skladá z dvoch samostatných položiek. Stačí odškrtnúť časť World – Offline Mode a voila, uvoľní sa 59,7GB.

Podľa oficiálneho FAQ je sekcia World – Offline Mode vylepšuje:

  • Herný svet
  • Leteckú dopravu
  • Dáta počasia
  • Offline mód
  • V prípade pomalého pripojenia zabraňuje táto položka v problémoch so streamovaním herného prostredia
Zdroj: Microsoft

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk