FIFA 22 sľubuje 40 kľúčových vylepšení oproti predchádzajúcemu ročníku

FIFA 22 sľubuje 40 kľúčových vylepšení oproti predchádzajúcemu ročníku

 

Niečo pre next-gen, niečo pre všetkých.

EA Sports nám postupne odhaľuje vylepšenia v novom ročníku svojej futbalovej simulácie FIFA, tentokrát s číslovkou 22. Tentokrát prostredníctvom masívneho blogového príspevku a taktiež aj prostredníctvom atraktívneho gameplay traileru, ktorý údajne reprezentuje „game enigne footage.“

EA totiž sľubuje 40 kľúčových vylepšení, ktoré majú zabezpečiť, že FIFA 22 nebude vyzerať ako datadisk k FIFA 21, ale pôjde o úplne novú hru. Tieto vylepšenia sú však rozdelené do dvoch kategórií. Tie, ktoré si budú môcť užiť všetky hráči FIFA 22 a tie, ktoré budú dostupné iba na „next-gen“ platformách, teda Xbox Series X/S, PlayStation 5 a Google Stadia.

O technológii Hypermotion, ktoré dokáže na základe machinelearningu za pochodu vytvárať animácie sme už písali a v tomto prípade ide napríklad o technológiu, ktorá bude dostupná iba na next-gene. K tomu si môžeme prirátať novú Tactical A.I., Kinetic Air Battles a Player Humanization. Na starých platformách budú k dispozícii zlepšenia Competitive Settings, Deeper Match Analysis, Explosive Sprint a True Ball Physics.

Ďalšie zmeny sa dotknú prakticky všetkých kútov ihriska. Zlepšené budú možnosti taktiky, možnosti držania lopty a jej ovládania, prihrávania, streľby, skill moves, obrany, defenzívneho správania AI, prepínania hráčov, pohybu hráčov a ďalších možností v hre. Úprimne, je toho príliš veľa, aby sme to vedeli pokryť v článku, takže ak vás FIFA 22 a jej zlepšenia zaujímajú, tak nižšie nájdete odkaz na samotný blog.

FIFA 22 vychádza 1. októbra 2021.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk