Detaily z Battlefield 2042 Hazard Zone módu unikli pred odhalením

Detaily z Battlefield 2042 Hazard Zone módu unikli pred odhalením

 

Opäť...

Tom Henderson sa už niekoľkokrát pri hre Battlefield 2042 osvedčil ako kvalitný zdroj informácií a to platí aj dnes. Dnes má totiž DICE oficiálne predstaviť svetu svoj tretí pilier hry, mód s názvom Hazard Zone.

Jeho predstavenie je naplánované na dnes od 17:00.

Takže o čom Hazard Zone bude? V tomto hernom móde sa budú skupinky štyroch hráčov snažiť lokalizovať zostrelené satelity, ktoré obsahujú potrebné dáta a následne sa musia pokúsiť o extrakciu z mapy spolu s týmito informáciami.

Okrem nepriateľských živých hráčov im však v ceste budú stáť aj nepriatelia, ktorí budú ovládaní umelou inteligenciou. Skupiny hráčov budú mať iba dve možnosť na extrakciu z mapy počas zápasu a okrem protivníkov ich budú ohrozovať aj prírodní nepriatelia v podobe tornád a ďalších vrtochov počasia.

Počas hrania získavajú hráči menu s názvom Dark Market Credits, ktorá sa následne používa na kúpu zbraní, výbavy a upgradov pre ďalšie zápasy. Ak nejaký zo spolubojovníkov v boji padne, tak ho môžete oživiť, no ak zomrie, tak môžete použiť na jeho respawn tzv. Reinforcement Uplink.

Herný mód bude podporovať 32 hráčov na PS5, Xbox Series X/S a PC a 24 hráčov na Xbox One a PlayStation 4.

Zdroj: VGC

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk