Trilógia troch remastrovaných GTA hier príde už v novembri a zlepšenia sú celkom rozsiahle

Trilógia troch remastrovaných GTA hier príde už v novembri a zlepšenia sú celkom rozsiahle

 

Toto určite poteší.

Štúdio Rockstar Games trailerom konečne odhalilo aké zlepšenia nás čakajú v chystanej trilógii hier GTA III, Vice City a San Andreas. A musíme povedať, že tie zlepšenia sú viditeľné na prvý pohľad. Aj keď nejde o remake, tak je zrejmé, že vývojári z dostupných materiálov a enginov vytĺkli čo sa dá a výsledkom je produkt, na ktorý sa dá pozerať aj v roku 2021.

Hry budú vydané 11. novembra 2021, no ak chcete krabičku, tak si budete musieť počkať do 7. decembra. Kolekcia hier bude podporovať Smart Delivery na konzolách Xbox, takže v cene Xbox One verzie máte aj Series X/S verziu a to isté platí aj pri konzolách PlayStation.  Okrem toho bude kolekcia dostupná aj pre PC a Nintendo Switch.

Navyše, vylepšená verzia GTA San Andreas mieri v deň vydania do predplatenej služby Xbox Game Pass pre konzoly a vylepšená verzia GTA III mieri 7. decembra do predplatenej služby PS Now, ktorá však u nás nie je dostupná. Kolekcia sa však dá kúpiť iba ako celok a to za cenu plnej AAA hry.

Na Series X/S a PlayStation 5 ponúkne hra 4K rozlíšenie a 60FPS, zatiaľ čo PC hráči si budú môcť užiť podporu DLSS. Teda, ak majú Nvidia RTX grafickú kartu. Kolekcia má zlepšené ovládanie na štýl GTA V, waypointy na minimape, vylepšené stromy a trávnaté porasty, zlepšené nasvietenie, tiene a odrazy a efekty počasia. 

Zdroj: RockstarGames

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk