Nový BioShock sa údajne bude volať BioShock Isolation
Fáma

Nový BioShock sa údajne bude volať BioShock Isolation

 

Ohlásenie na The Game Awards?

Po rozpade štúdia Irrational Games, ktoré stvorilo sériu BioShock sa značka ocitla bez štúdia. No Take-Two si uvedomovalo jej potenciál a tak vzniklo štúdio Cloud Chamber, ktoré operuje v kanadskom Montreale a v San Franciscu. A aj keď všetci vedia, že pracujú na novej hre v BioShock sérii, tak formálne hra zatiaľ ohlásená nebola.

Známy leaker OkamiGames však tvrdí, že hra bude odhalená až v prvom kvartáli 2022 a jej názov by mal byť BioShock: Isolation. A okrem tohto odhalenia sme sa dočkali aj úniku loga a slajdu z internej prezentácie štúdia.

Podľa týchto informácií sa hra vyvíja za pomoci Unreal Engine 5 a hráč sa dostane do nového dystopického mesta, ktoré sme v sérii ešte nevideli. Na hre pracuje hromada vývojárov z pôvodného štúdia Irrational Games (tvorcovia série), no medzi zamestnancami Cloud Chamber nájdeme aj bývalých tvorcov Watch Dogs: Legion, Shadow of the Tomb Raider, Mafia III a Deus Ex: Mankind Divided.

Podľa leaku by mal Isolation priniesť naozaj unikátny koncept prostredia. Dystopické mesto by totiž malo byť rozdelené na „slobodú a bohatú zónu“ a „podzemné mesto vedené diktátorom“ s tzv. Flipside Zone, ktorá tieto prostredia oddeľuje. Tak, ako môžete vidieť na obrázku nižšie.

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk