V decembrovej masívnej Game Pass nádielke budeme zachraňovať ľudstvo, kosiť trávnik a bojovať proti Xenomorfom

V decembrovej masívnej Game Pass nádielke budeme zachraňovať ľudstvo, kosiť trávnik a bojovať proti Xenomorfom

 

Čo nám ponúkne predplatená služba?

Microsoft zverejnil zoznam hier, ktoré pribudnú do predplatného Xbox Game Pass v prvej polovici mesiaca december 2021. A pôjde o masívne 12-herné rozšírenie, kde nechýba ani očakávaná hra Halo Infinite.

  • Poďme však pekne poporiadku. 2. decembra, teda zajtra pribudnú do služby hry ANVIL, Archvale, Fial Fantasy XII-2, Lawn Mowing Simulator, Rubber Bandits, Stardew Valley a Warhammer 40,000: Battlesector.
  • 7. decembra to bude hra Space Warlord Organ Trading Simulator a o deň neskôr to bude Halo Infinite. 9. decembra to zas bude hra One Piece Pirate Warriors 4.
  • 14. decembra to budú hry Aliens: Fireteam Elite a Among Us.

Rozloženie hier podľa platforiem nájdete na hlavnom obrázku.

Microsoft taktiež potvrdil, že predplatitelia Xbox Game Pass Ultimate budú do hry Halo Infinite dostávať pravidelné dávky "obsahu" navyše a teraz sme sa dozvedeli o aký obsah to vlastne ide. V mesiaci december to bude skin pre MA40 AR, 4x porciu dvojitých XP bodov a 4x challenge swap. 

Službu však 15. decembra opustí šestica hier. Konkrétne to budú hry Beholder, The Dark Pictures: Man of Medan, Guacamelee! 2, Wilmot’s Warehouse, Unto the End a Yooka-Laylee and the Impossible Lair.

Zdroj: Microsoft

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk