Leaker ukázal zábery z novej Forza Motorsport z Xbox One

Leaker ukázal zábery z novej Forza Motorsport z Xbox One

 

Príde hra na staré konzoly?

Soft reštart série Forza Motorsport bol ohlásený ešte na Xbox prezentácii v roku 2020 a aj keď odvtedy sme sa oficiálne o hre nedozvedeli nič, tak nahlas sa šepká, že vydania by sme sa mali dočkať v priebehu tohto roka.

Hra je ohlásená na Xbox Series X/S a PC a v súčasnosti neočakávame vydanie hry na Xbox One. Toto zmýšľanie však narušil leaker, ktorý zverejnil dvojicu obrázku z testovania hry, ktoré pochádzajú z konzoly Xbox One a podľa neho to dokazuje, že hra príde aj na starú generáciu konzol.

Tieto obrázky pochádzajú zo testovania hry, ktoré prebehlo ešte v roku 2021 a preto treba ignorovať výsledný vizuál.

To, že sa hra v určitý moment testovania testovala aj na Xbox One však neznamená, že hru tam vo finálne aj uvidíme. Turn 10 totiž už dávnejšie potvrdilo, že testovanie bude škálované tak, aby zasiahlo čo najväčšiu skupinu hráčov a vzhľadom na to, že Series X/S konzoly sa začali predávať iba koncom roka 2020 je zrejmé, že do testovania jednotlivých aspektov hry boli zapojené aj konzoly starej generácie.

Tak či tak, nádej teda existuje. Oficiálna stránka hry však stále hovorí o vydaní na Xbox Series X/S a PC, no počas júnovej Xbox prezentácie sa pravdepodobne dočkáme finálneho zoznamu platforiem.

Zdroj: Reddit

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk