Arma 4 je vo vývoji, no predkrmom je nová hra Arma Reforger!

Arma 4 je vo vývoji, no predkrmom je nová hra Arma Reforger!

 

A to dokonca aj na Xboxe.

Štúdio Bohemia Interactive počas streamu oznámili, že štvrtý diel vojenskej série Arma je oficiálne vo vývoji. Ohlásenie máme za sebou, no je celkom jasné, že na výsledný produkt, postavený na novom Enfusion Engine, si ešte poriadnu chvíľu počkáme.

Na čo však nemusíme čakať je Arma Reforger. Ide o akýsi predkrm pred štvrtým dielom Arma, ktorý má poukázať na potenciál nového enginu a ponúkne masívne herné prostredie o rozlohe 51km2 na ostrove, ktorý sa nachádza v strede Atlantiku. Ide primárne o multiplayerovú hru, kde sa „spojíte so svojimi priateľmi a budete bojovať o prežitie,“ alebo sa môžete „chopiť role Game Master“ a vytvárať scenáre pre ostatných hráčov.

Čo je však ešte lepšie – Arma Reforger je dostupná aj na Xbox Series X/S konzolách popri PC platforme. Hra bola vydaná prostredníctvom Early Access systému a vývojári sľubujú, že ten potrvá približne rok a počas tohto obdobia dostane hra tri veľké a množstvo menších updatov.

Vývojári nekomentovali existenciu verzie pre PlayStation 5, no marketingové materiály odhalili, že v budúcnosti hra príde aj na PlayStation, no časové obdobie nie je známe.

Hra je prístupná na PC a Xbox Series X/S za príjemných 29,99€.

Zdroj: BI

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk