Dabingový herec z hry Deathloop už zarezáva pri ďalšom projekte

Dabingový herec z hry Deathloop už zarezáva pri ďalšom projekte

 

Údajne však nejde o DLC.

Dabingový herec Jason E. Kelley zverejnil na sociálnej sieti Twitter obrázok z nahrávacieho štúdia, čo logicky znamená, že je opäť v práci. Zároveň pri tomto príspevku použil aj hashtag #deathloop čo znamená, že sa pravdepodobne vracia do populárnej hry od štúdia Arkane, ktorá vyšla v septembri 2021. Kelley totiž daboval hlavnú postavu hry, Colta.

Keď sa ho fanúšikovia spýtali, či nahráva hlas pre DLC pre Deathloop, tak odpovedal, že ide o nový projekt a to je všetko, čo k tomu môže povedať.

A aj keď to zrušilo nádej na možné DLC pre Deathloop, tak stále je otvorená možnosť, že Arkane Lyon pracuje na samostatne spustiteľnom rozšírení pre Deathloop. Štúdiá Bethesdy majú s takýmito produktmi celkom bohatú históriu – Dishonored 2 sa dočkal samostatného rozšírenia Death of the Outsider a Wolfenstein sa dočkal samostatne spustiteľnej expanzie The Old Blood.

Ďalšími možnosťami je, že Arkane chystá pokračovanie alebo spin-off Deathloop (aj keď na to sa zdá celkom skoro) alebo nejaký úplne iný projekt.

Zdá sa však, že sa o jeho existencii dozvieme už čoskoro.

Deathloop čaká v tomto roku pravdepodobne vydanie na Xbox Series X/S, nakoľko v septembri vyprší ročná časová exkluzivita na konzolách PlayStation 5 a hra tak poputuje aj do predplatenej služby Xbox Game Pass.

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk