Diablo IV už testujú „kamaráti a rodinní príslušníci“ zamestnancov Blizzardu

Diablo IV už testujú „kamaráti a rodinní príslušníci“ zamestnancov Blizzardu

 

Zatiaľ však všetko pod NDA...

Diablo IV patrí medzi najočakávanejšie hry v súčasnosti a Blizzard si u hráčov potrebuje napraviť reputáciu po síce podarenom, no z hľadiska monetizácie nie ideálnom Diablo Immortal. Hra zatiaľ nemá stanovený dátum vydania, no implikácie z Xbox & Bethesda Showcase jasne hovoria, že k hraniu by sme sa mali dostať v prvej polovici 2023.

A vývoj hry napreduje viac ako solídne. Prezradil to redaktor Bloombergu Jason Schreier. Podľa neho totiž v súčasnosti hrajú alfa verziu Diablo IV zamestnanci Blizzardu, ich rodinní príslušníci a priatelia. Všetko pod prísnym NDA, takže streamovanie na Twitchi neočakávajte. Podľa Schreiera však okolo hry panuje „pozitívna nálada“ a zdá sa, že hnusná monetizácia je jediný spôsob, ako si Blizzard môže vydanie tejto hry pokaziť.

Ako sme už nedávno informovali, v kliente Battle.net sa už našli zmienky o beta testovaní hry a preto je celkom pravdepodobné, že k hraniu sa už čoskoro dostaneme aj my. Teda, v prípade, že si nás Blizzard vyberie.

Diablo IV príde na PC, Xbox a PlayStation a keď Microsoft stihne dokončiť akvizíciu vydavateľstva Activision Blizzard, tak ju uvidíme v predplatnom Xbox Game Pass.

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk