Call of Duty chystá špeciálne podujatie so všetkými dôležitými informáciami a dátumami

Call of Duty chystá špeciálne podujatie so všetkými dôležitými informáciami a dátumami

 

Nič viac, iba Call of Duty.

Spoločnosť Activision Blizzard oznámila, že 15. septembra sa uskutoční podujatie Call of Duty Next a v skratke ide o podujatie, kde sa fanúšikovia série dočkajú všetkých dôležitých dátumov a informácií týkajúcich sa nie len chystaného Modern Warfare II, ale aj ďalších súčastí tejto populárnej série.

Activision priamo potvrdil, že na podujatí sa dočkáme nových detailov týkajúcich sa Modern Warfare II, informácií o free-to-play Battle Royale hre Warzone II a taktiež aj nových informácií o mobilnej verzii Call of Duty Warzone, ktorá má v súčasnosti označenie Aurora.

Plnohodnotne sa nám ukáže multiplayer Modern Warfare II a to aj prostredníctvom streamerov, ktorí ho budú počas podujatia hrať naživo.

Activision sľubuje aj jedno prekvapenie, pod ktorým by sa mal schovávať DMZ mód o ktorom sa špekuluje už dlhšiu dobu. DMZ mód by mal do série Call of Duty priniesť PvPvE zážitok na štýl hier ako Escape from Tarkov a mal by byť súčasťou Modern Warfare II alebo Warzone II.

Konečne sme sa dozvedeli dátumy beta testovania, pričom sa potvrdilo, že PlayStation majitelia budú mať na základe marketingovej spolupráce predčasný a exkluzívny prístup k hre počas prvého týždňa bety.

Early Access Weekend One beta sa bude konať 16. a 17. septembra a je pre tých, ktorí si hru predobjednajú na PlayStation konzolách. Ostatní PlayStation hráči sa môžu pripojiť od 18. do 20. septembra.

Early Access Weekend Two beta sa uskutoční 22. a 23. septembra a tiež je určená pre tých, ktorí si hru predobjednali. Medzi 24. a 26. septembrom sa k nim môžu pripojiť aj ostatní.

Beta poskytne prístup k základnému 6v6 zážitku s návratom mapy Marina Bay Grand Prix, no máp bude viac.

Zdroj: Activision

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk