Spoločnosti Activision Blizzard unikol dátum vydania Warzone 2 a Dragonflight expanzie pre WoW

Spoločnosti Activision Blizzard unikol dátum vydania Warzone 2 a Dragonflight expanzie pre WoW

 

Ups.

Activision Blizzard sa v posledných týždňoch hrá na Ubisoft keď efektívne každé jedno ohlásenie leakne na internet pred tým, ako ho spoločnosť stihne ohlásiť. A tento leak patrí k tým najväčším.

Vydavateľstvu totiž leakol kompletný kalendár vydaní a „udalostí“ v kalendárnom roku 2022 a ten nám okrem iného prezradil, kedy sa plánuje vydanie novej generácie Battle Royale hry Warzone 2.

Podľa tohto interného dokumentu spoločnosti sa vydania Warzone 2 dočkáme 16. novembra 2022 a teda necelé tri týždne po vydaní Modern Warfare II. Hráči teda budú mať čas pokojne prejsť kampaň a venovať sa multiplayeru a následne príde ďalšia časť pravidelného Call of Duty rituálu.

To však nie je jediná informácia vyplývajúca z interného dokumentu.

  • World of Warcraft: Wrath of the Lich King Classic Prepatch príde 30. augusta a vydanie expanzie je plánované na 26. september.
  • Prepatch pre World of Warcraft: Dragonflight (v interných dokumentoch označený ako WoW 10.0) príde 25. októbra a vydanie expanzie je naplánované na 28. novembra.
  • Vydanie Call of Duty: Modern Warfare II (v dokumente označenej ako COD Cortez) je podľa známej informácie naplánované na 27. októbra.
  • Vydanie Overwatch 2 je naplánované na 4. októbra.
  • 8. decembra je zas naplánované spustenie predobjednávok pre Diablo IV. Dodatok The Game Awards zas jasne naznačuje, že na decembrovom podujatí by sme sa mali dočkať oficiálneho dátumu vydania očakávanej hry. Zároveň je to paradox, pretože Activision Blizzard nám prezradil dátum konania The Game Awards 2022 skôr ako samotný Geoff Keighley.

Samozrejme, ako to už býva pravidlom, plány sa môžu zmeniť. No únik dokumentu nám dáva celkom dobrý prehľad o tom, čo Activision Blizzard chystá.

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk