Redfall sa ukázal v nových záberoch z hrania a dostal konečne aj dátum vydania

Redfall sa ukázal v nových záberoch z hrania a dostal konečne aj dátum vydania

 

Nie, nie je to „Left 4 Dead“ klon.

Microsoft na Developer_Direct prezentácii konečne odhalil dátum vydania, ktorý je stanovený na 2. mája 2023 a hry sa dočkáme na platformách Xbox Series X/S a PC a už tradične aj v predplatenej službe Xbox Game Pass.

Súčasťou ohlásenia dátumu vydania bola aj 11-minútová prezentácia, ktorá sa nám snažila po x-tý krát vysvetliť, že Redfall nie je klon Left 4 Dead, ale že naozaj ide o hru, ktorá kombinuje immersive sim prvky, ktorými sú známi tvorcovia Prey s otvoreným svetom na štýl Far Cry. Preto sme sa počas videa niekoľkokrát dozvedeli, že hra je perfektne hrateľná v sólo režime, no dá sa hrať aj v kooperácii pre štyroch hráčov.

Taktiež sme si mali možnosť prezrieť štyri hrateľné postavy a ich špeciálne schopnosti a taktiež aj loot systém, ktorý bude do hry implementovaný. Asi najviac zaujali rôzne typy upírov, ktorých budeme musieť poraziť, aby sme oslobodili mestečko Redfall. V hre bude validný aj stealth postup a bude teda na hráčovi, ako sa rozhodne zdolať prekážky.

Zaujímavé sú aj upírie „nory,“ ktoré budeme v hre navštevovať a ktoré ponúknu pri každej návšteve iný hrateľný priestor na preskúmavanie.

Hra bude vydaná v štandardnej a aj tzv. Bite Back edícii. Táto edícia ponúkne za 99,99€ okrem hry aj niekoľko kozmetických predmetov, Vampire Hunter Pack a taktiež aj prístup k Redfall Hero Pass, ktorý pridá po vydaní do hry dve nové hrateľné postavy.

Zdroj: Arkane

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk