Xbox potvrdil veľkú hernú prezentáciu na leto

Xbox potvrdil veľkú hernú prezentáciu na leto

 

Dátum zatiaľ potvrdený nebol.

Po Developer_Direct prezentácii vydal Microsoft blogový príspevok v ktorom zhrnul všetky ohlásenia. Nás však zaujal posledný odstavec, kde spoločnosť naznačila, čo čaká Xbox hráčov ďalej.

Microsoft potvrdil, že samostatná Starfield prezentácia je v príprave, no bohužiaľ sme sa nedozvedeli, kedy by sme sa jej mali dočkať. Zároveň sme sa však dozvedeli, že v príprave je už aj tradičná veľká herná prezentácia Xboxu, ktorú môžeme očakávať v lete.

„Ako sme už oznámili, aby sme mohli venovať dostatok času hlbšiemu ponoru do hry Starfield od Bethesda Game Studios, pripravuje sa samostatná prezentácia. Okrem toho naše tímy tvrdo pracujú a tešia sa, že sa s našimi fanúšikmi podelíme o ešte viac informácií o tom, čo nás čaká, keď sa v lete vrátime do Los Angeles na našu každoročnú prezentáciu.“

Nejde o veľké prekvapenie, nakoľko Xbox má letnú prezentáciu prakticky každý rok a tá je väčšinou naplánované na začiatok júna, teda v období konania výstavy E3. Uvidíme, či sa Microsoft rozhodne pre rovnaký dátum aj teraz.

Na týchto veľkých prezentáciách sa Xbox v posledných rokoch venuje veľkému množstvu herných ohlásení s dôrazom na predplatenú službu Xbox Game Pass a inak to asi nebude ani teraz. Otázkou zostáva formát. V minulom roku totiž Xbox siahol po novom, ktorý sa venoval iba herným titulom, ktoré by sa mali objaviť na trhu v nasledujúcich 12 mesiacov (teda do júna 2023).

Zdroj: Microsoft

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk