Forza, Minecraft, Redfall a jedno veľké prekvapenie: Zhrnutie prvého Xbox Developer_Direct

Forza, Minecraft, Redfall a jedno veľké prekvapenie: Zhrnutie prvého Xbox Developer_Direct

 

Dobrý začiatok.

Microsoft včera odvysielal prvý Developer_Direct a musíme skonštatovať, že ide o prvú Xbox prezentáciu za veľmi dlhú dobu, ktorá dokázala priniesť viac, ako sľúbila. Aj keď ani teraz sa Xbox nevyhol drobným sklamaniam.

Marketing Xboxu hlásil nový pohľad na štvoricu hier z ktorých sa však nakoniec vykľula pätica ohlásení a následne aj Game Pass hry, ktoré prišli po konci prezentácie.

Ako prvá sa ukázala hra Minecraft Legends, ktorá ukázala PvP hrateľnosť. Štúdiá Mojang Studios a Blackbird taktiež stanovili dátum vydania hry – Minecraft Legends príde 18. apríla.

Druhou hrou v poradí bola Forza Motorsport. Bohužiaľ, tuto prišlo jediné väčšie negatívum prezentácie. Forza síce ukázala pôsobivé zábery z hrania, no neposkytla to najdôležitejšie – konkrétny dátum vydania. Preto je v súčasnosti neznáme, kedy si hru budeme môcť zahrať.

Nasledovalo príjemné prekvapenie. Štúdio Tango Gameworks totiž na prezentácii predstavilo a zároveň vydalo hru Hi-Fi Rush, ktorá kombinuje unikátny vizuálny štýl s hrateľnosťou založenou na rytme hudby. Ak máte Game Pass, tak asi nemáte dôvod si hru nevyskúšať.

The Elder Scrolls Online predstavil novú júnovú expanziu s názvom Necrom. Štúdio taktiež ohlásilo, že takmer všetky predchádzajúce rozšírenia hry budú v najbližšej dobe dostupné zdarma pre všetkých majiteľov hry.

Podujatie zavŕšila upírska hra Redfall, ktorá ukázala pohľad na rôzne typy upírov, loot, hrateľné postavy a aj mestečko Redfall. A taktiež sme sa dozvedeli dátum vydania.

Po konci Developer_Direct sme sa dozvedeli aj novú nádielku Game Pass hier.

Zdroj: Microsoft

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk