Vydanie Forza Motorsport sa údajne presunulo na druhú polovicu 2023

Vydanie Forza Motorsport sa údajne presunulo na druhú polovicu 2023

 

Až počas jesene?

Keď Microsoft absolvoval v minulom roku svoju veľkú prezentáciu, tak jej hlavnou témou bol fakt, že sme videli hry, ktoré sa mali na trhu objaviť v nasledujúcich 12 mesiacoch, teda do konca júna 2023. A aj keď to u väčšiny hier aj platilo (alebo bude platiť), tak bohužiaľ aj v týchto plánoch sa našli trhliny.

Po stredajšom Developer_Direct je totiž celkom zrejmé, že Forza Motorsport nepríde v prvej polovici 2023. Celkom jasne to naznačuje fakt, že táto hra ako jedná z ukázaných nedostala konkrétny dátum vydania a namiesto toho sme sa dočkali iba ohlásenia, že hra príde v priebehu roka 2023.

To teraz nepriamo potvrdil aj redaktor Giant Bomb Jeff Grubb. Ten počas Game Mess Decides podcastu prezradil, že hra bola interne odsunutá na obdobie Q3 2023, čo znamená obdobie júl-september. V praxi je však takmer isté, že hry sa tak dočkáme v septembri, nakoľko júl a august nie sú populárnymi mesiacmi na vydávanie veľkých hier. Teda za predpokladu, že sa hra nedočká ďalšieho odkladu.

To taktiež prináša istú auru negativity okolo hry Starfield. Ak bola totiž Forza internet odložená a mali sme tú česť vidieť ju na prezentácii, tak asi nie je veľká šanca, že počas prvého polroka uvidíme Starfield, ktorý na svoju prezentáciu ešte len čaká.

Forza Motorsport príde na PC a Xbox Series X/S a do predplatného Xbox Game Pass.

Zdroj: Youtube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk