Halo Infinite spustilo tretiu sezónu s množstvom nového obsahu

Halo Infinite spustilo tretiu sezónu s množstvom nového obsahu

 

Mapy, zbraň, príslušenstvo.

Štúdio 343 Industries spustilo včera tretiu sezónu hry Halo Infinite s názvom Echoes Within. Tá prináša solídnu porciu obsahu pre hráčov. Nový update pridal do hry tri nové mapy (Cliffhanger, Chasm a Oasis), novú zbraň (Bandit Rifle) a taktiež aj nový kúsok príslušenstva (Shroud Screen).

Nový herný mód má názov Escalation Slayer a ide o variant na už známy mód Gun Game. Čiže po určitom množstve zabití sa hráč presúva k ďalším zbraniam a víťazí tím, ktorý prejde všetkými úrovňami.

Súčasťou updatu je aj nový platený Battle Pass so 100 úrovňami a viac ako 180 odmenami. Podobne ako aj predchádzajúce Battle Passy v Halo Infinite, ani tomuto nevyprší platnosť a ak ho nestihnete dokončiť do júna (kedy sa končí tretia sezóna), tak ho môžete dokončiť neskôr.

Okrem toho priniesol update aj podporu ray traced tieňov na PC a podobný update poputuje neskôr aj na Xbox Series X.

Novinkou sú aj dve Armor Cores – MIRAGE IIC a Chimera a taktiež aj niekoľko kúskov kozmetického obsahu zdarma. Do hry boli pridané aj nové možnosti pre Forge Mód (napríklad možnosť upravovať vývojárske mapy) a zmeny balansu sa dotkli viacerých zbraní. A už štandardne sme sa dočkali aj množstva opráv bugov, no update priniesol aj niekoľko nových problémov.

Hneď na začiatku sezóny sa spustila prvá kapitola in-game podujatia s názvom Mindfall, ktorý ponúka kozmetické predmety aj pre tých, ktorí nechcú investovať do prémiového Battle Passu a toto podujatie potrvá do 21. marca.

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk