Xbox potvrdil, že sa E3 2023 nezúčastní

Xbox potvrdil, že sa E3 2023 nezúčastní

 

Prezentáciu však mať bude.

Spoločnosť Microsoft je ďalšou, ktorá potvrdila nedávne špekulácie o neúčasti na výstave E3 2023 (nedávno neúčasť potvrdilo Nintendo). Spoločnosť prostredníctvom svojho hovorcu pre IGN potvrdila, že Microsoft sa na výstavisku E3 2023 fyzicky nachádzať nebude, no nepriamu bude súčasťou podujatia.

Ako to teda bude? Xbox totiž 11. júna odvysiela svoju veľkú hernú prezentáciu a po nej aj sľúbený Starfield Direct. A aj keď táto prezentácia bude čisto digitálna a nebude teda fyzickou súčasťou E3 2023, tak bude aspoň súčasťou E3 Digital. Hovorca Microsoftu však neprezradil, či Xbox bude mať výstavisko na inom mieste, akurát v inom dátume (ako to v posledných rokoch robili), alebo či bude prezentácia čisto digitálna.

Je tak viac ako zrejmé, že tohtoročná E3 bude bez „veľkej trojky“ držiteľov konzolových platforiem. Účasť odmietlo Nintendo, teraz aj Microsoft a Sony sa už štandardne výstavy E3 nezúčastňuje a dá sa teda celkom úspešne predpokladať, že japonská spoločnosť sa nezúčastní ani tento rok.

Pre fanúšikov Xboxu, ktorí neplánovali cestovať do Los Angeles sa však nič nemení, nakoľko prezentácia bude.

Zdroj: PureXbox

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk