Nová Crash hra príde na trh už v júni

Nová Crash hra príde na trh už v júni

 

Tak trochu iný Crash.

Activision oznámil, že ich chystaná hra Crash Team Rumble príde na trh 20. júna 2023 na Xbox a PlayStation konzoly. Ešte pred vydaním sa však uskutoční uzavreté beta testovanie v dňoch od 20. do 24. apríla pre hráčov, ktorí si hru predobjednajú. Beta poskytne postavy Crash, Coco, Tawna, Neo Cortex a Dingodile a tri mapy.

Prekvapí aj cena, ktorá je stanovená na 29,99€, no je zrejmé, že vývojári plánujú aj post-launch podporu, nakoľko majitelia hry dostanú zdarma Premium Battle Pass pre prvú sezónu (takže sa ráta s novými sezónami s novými Battle Passmi).

Deluxe Edícia stojí o 10€ viac a hráči dostanú Premium Battle Pass aj pre druhú sezónu, odomknutie 25 úrovní v Season 1 Battle Passe a Digital Proto Pack s kozmetickými predmetmi.

Crash Team Rumble je 4v4 multiplayerová hra v ktorej musia dva tímy spolupracovať, aby do svojej základne priniesli čo najviac Wumpa ovocia a zároveň musia zabrániť, aby to robil súperov tím. Každá postava má unikátnu Relic schopnosť čo naznačuje „hero“ prvky hrateľných postáv. Hra bude podporovať cross-play pri vydaní.

Leaknuté zábery z hrania si môžete pozrieť nižšie.

Zdroj: Youtube/Activision

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk