Marketingový šéf Xboxu potvrdil detaily Xbox prezentácie a nepriamo nenechal na Sony suchú nitku

Marketingový šéf Xboxu potvrdil detaily Xbox prezentácie a nepriamo nenechal na Sony suchú nitku

 

Teraz už len dostáť svojim slovám.

Marketingový šéf Xboxu Aaron Greenberg na sociálnej sieti Twitter potvrdil niekoľko detailov, ktoré sa týkajú nedeľnej dvojitej prezentácie Xbox Games Showcase a Starfield Direct. Tá sa začne od 19:00 nášho času.

Podľa Greenberga bude celá prezentácia trvať približne dve hodiny a aj keď nezachádzal do detailov, tak s ohľadom na minulé Xbox prezentácie sa dá predpokladať, že samotný Showcase potrvá približne hodinu a pol a Starfield Direct bude mať vyhradenú samostatnú polhodinu: „Približne dve hodiny nonstop hier, hier, hier, hier a Starfield!“

Následne Greenberg odpovedal na niekoľko otázok fanúšikov pričom nepriamo „vrhol tieň“ na nedávny PlayStation Showcase. Greenberg odkázal, že žiadna z first-party hier nebude ukázaná iba vo forme CGI traileru: Žiadna z našich hier prvej strany na výstave nebude ukázaná iba plnohodnotným CG trailerom. Všetko sú to buď zábery z hry, zábery z enginu, alebo zábery z hry s nejakými filmovými zábermi. Každý z našich trailerov bude označený, takže je to, dúfajme, pre našich fanúšikov jasné."

Greenberg taktiež potvrdil, že v tomto roku sa Xbox prezentácia nebude umelo obmedzovať na „nasledujúcich 12 mesiacov,“ ako tomu bolo v minulom roku a nakoniec odkázal fanúšikom, že nemajú očakávať žiadne trailery na filmy alebo seriály. Čo je taktiež celkom jasný odkaz. 

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk