Ešte chvíľu si počkáme.
Webu IGN sa podarilo dostať k záberom z hrania chystaného nového dielu Need for Speed: Heat. Výsledkom toho je neprerušovaných 13 minút z hrania tejto očakávanej hry, ktorou si Ghost Games hádam napraví reputáciu.
Zábery z hrania sú výlučne z pretekov v noci, kde má podľa vyjadrení autorov fungovať zaujímavá herná mechanika reputácie. Podľa ich popisu znie ako mechanika získavania bodov o ktoré prídete, keď vás policajti v noci chytia. Na jej reálnu implementáciu si však budeme musieť počkať do vydania plnej hry.
Samozrejme, v otvorenom svete Palm City nechýba bezpečné útočisko a taktiež aj drzí protivníci, ktorí nebudú váhať, aby vás porazili. Je však ťažko povedať, či hra bude hrateľnosťou pripomínať viac posledné Need for Speedy alebo tie dávnejšie, ktoré majú fanúšikovia série v pamäti.
Need for Speed: Heat vychádza 8. novembra na PC, Xbox One a Playstation 4.