Roccat Nyth

Roccat, Nyth, 2016

  • Šírka (v mm): 78
  • Výška (v mm): 125
  • Hĺbka/hrúbka (v mm): 43
  • Hmotnosť (v g): 120
  • Farba: Čierna
  • Orientačná cena (v €): 135

Recenzie

Roccat Nyth - Recenzia Gamesite.sk
Roccat Nyth

Ešte nikto nevyrobil myš s tvarom a tlačidlami podľa vašich predstáv? Alebo ste takú našli, ale so zmenou herného štýlu už nevyhovuje? Potom si kúpte Nyth - myš chameleón. Vďaka jedinečnej prispôsobivejšie si na nej tlačidlá zostavíte presne podľa vás, alebo si ich kedykoľvek prestaviate k obrazu svojmu.

Skutočná flexibilita

Po vybalení z krabice môžete na Nyth vytvoriť viac ako 18000 rôznych konfigurácií, ale nemusíte sa uspokojiť len s dodávanými tlačidlami a dvojicou bočných panelov. Zrealizujte si svoju vysnívanú myš. Výmenný systém je optimalizovaný pre 3D tlač, takže si prípadne tlačidlá či bočnú časť môžete sami vyrobiť. K dispozícii budete mať aj rozrastajúcu sa knižnicu už pripravených prvkov.

Softvér pre rozsiahle možnosti nastavenia

Nielenže na myši získate až 18 tlačidiel, ale vďaka funkcii Easy-Shift zdvojíme svoje ovládacie schopnosti. Priraďte tlačidlám sekundárnu funkciu a po stlačení vyhradeného tlačidla Easy-Shift máte vo výzbroji až 39 rozličných funkcií pre vaše hranie. Pripravené príkazy budete mať stále so sebou, pretože myš má pre nich vlastnú pamäť. V neposlednom rade vám cestu k víťazstvu uľahčí špičkový laserový senzor s rozlíšením 12000 DPI.

blog comments powered by Disqus
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk