Roccat Tyon

Roccat, Tyon, 2016

  • Šírka (v mm): 80
  • Výška (v mm): 45
  • Hĺbka/hrúbka (v mm): 126
  • Hmotnosť (v g): 128
  • Farba: Čierna
  • Orientačná cena (v €): 100

Recenzie

Roccat Tyon - Recenzia Gamesite.sk
Roccat Tyon

Získajte rozhodujúcu výhodu nad svojimi protivníkmi takmer v akejkoľvek hre. Tyon sa vyznačuje dokonalou prispôsobiteľnosťou, ktorá vám pomôže vo vypätých situáciách. K 16 programovateľným tlačidlám si priradíte funkciu, aby ste mohli účinne čeliť nebezpečenstvu zo vzduchu aj zo zeme. Samozrejmosťou je precízna konštrukcia a tiež výborná uchopitelnost, aby vám myš nevykĺzla ani pri akčných pohyboch.

Tyon využíva jedinečný optický senzor Pro-Aim R3 s rozlíšením 8200 DPI, ktorý zvláda snímať 3,8 m za sekundu. Vynikajúci je tiež doba odozvy 1 ms a možnosť nastavenia dosahu snímania v rozmedzí od 1 do 5 mm.

Tlačidla X-CELERATOR a Easy Shift [+]

Inovatívne pákové tlačidlo v oblasti palca X-CELERATOR bolo vyvinuté pre víťazstvo na bojisku, dodá vám bezkonkurenčné schopnosti pri plnej ovládateľnosti. Použite ho pre náklon vľavo či vpravo, pridajte alebo uberte s ním plyn a mnoho ďalších, je len na vás, čo si zvolíte. Oceníte ho napríklad pri leteckých alebo tankových bitkách. Tlačidlo Easy Shift [+] vám umožní stlačením jedného tlačidla nastaviť dve funkcie pre každé tlačidlo vrátane stránkovacieho kolieska.

Dokonale presné koliesko

Extrémne precízne koliesko zaisťuje stránkovania s dokonalou presnosťou. Perfektne sníma každý jednotlivý krok, takže sa nemusíte obávať, že by ste náhodou pri výbere preskočili vašu obľúbenú zbraň. Taktická odozva kolieska naviac zaisťuje optimálnu tuhosť, aby ste mali stránkovania vždy maximálne pod kontrolou. Zvoľte si podsvietenie kolieska a prúžku okolo myši nezávisle na sebe. K dispozícii je 16,8 miliónov farieb , Takže myš ľahko prispôsobíte akémukoľvek hernému prostrediu.

Špecifikácie

Senzor – Pro-Aim R3
Rozlíšenie – Až 8200 dpi
Rýchlosť odozvy – 1ms
Rýchlosť prenosu signálu – 1000Hz
Rozlíšenie senzora – 10,8 MP
Maximálne zrýchlenie – 30G
Vzdialenosť zdvihu – 1,5mm
Procesor – 72MHz Turbo Core V2
Integrovaná pamäť – 576kB
Kábel – 1.8m opletaný USB 2.0
Rozmery – 8,0×4,5×12,6cm
Váha – 128g

blog comments powered by Disqus
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk