Tretie výročie Gamesite.sk a MDD 2012

S prvým júnom sa už tradične spája Medzinárodný deň detí. Okrem toho je to však aj dátum vzniku Gamesite.sk, od ktorého už ubehli celé tri roky. A keďže sme neoslavovali len my, ale aj všetky deti sveta, usporiadali sme charitatívnu zbierku pre pacientov z Detskej fakultnej nemocnice v Košiciach.

Zbierka, ktorú sme vyhlásili pred niekoľkými mesiacmi a v sobotu 2. júna odovzdali v Detskej fakultnej nemocnici v Košiciach, bola druhou zbierkou ku dňu detí a zároveň celkovo štvrtou zbierkou v rámci projektu Gamesite.sk deťom. S vašou pomocou sa nám podarilo zhromaždiť naozaj hodnotné dary, ktoré malým pacientom spríjemnia pobyt na viacerých oddeleniach v Košickej nemocnici. Okrem počítača a PC hier sme od vás do zbierky dostali aj konzoly a handheldy od Sony a Nintenda, samozrejme vrátane hier. Spoločnosť Microsoft prispela úplne novou konzolou Xbox 360 s Kinectom a viacerými novými hrami.

toto je jedna časť darčekov pre deti

Touto cestou chceme poďakovať všetkým, ktorí nám zaslali darčeky do zbierky. Ceníme si každú jednu hru, na ktorúkoľvek platformu, pretože aj tá najstaršia a najjednoduchšia hra, ktorá zapadá doma na poličke prachom, sa v detských rukách mení na hodnotný darček. Ďakujeme aj spoločnosti Microsoft za novú hernú konzolu, vďaka čomu si deti môžu užiť aj najnovšie herné zážitky.

tu je druhá časť

 

tu sa už deti zabávaju pred Xboxom s Kinectom

Viac fotiek nájdete nižšie v galérii.....


 

Neskôr, po návšteve DFN, sa stretla väčšia časť našej redakcie, aby sme oslávili tretie výročie stránky, zhodnotili uplynulý rok, pochutnali sme si na výbornej káve LAVAZZA a načrtli plány do budúcna. A máte sa na čo tešiť! Chystáme pre vás viacero zásadných noviniek, či už po stránke technologickej, aby bola návšteva našej stránky pre vás vždy príjemným zážitkom, alebo po stránke obsahovej a koncepčnej.

áno, presne na tejto kávičke....a že chutilaaaa....

 

a v kombinácii s týmto skvelým strojom... no, jedna báseň!

A čím bolo stretnutie prínosné pre nás? Pomohlo nám utužiť vzájomné vzťahy, keďže sme rozlezení po celom Slovensku (a časť z nás aj v zahraničí), lepšie sme sa spoznali a v uvoľnenej atmosfére sa pozhovárali. Ujasnili sme si smerovanie na nastávajúce obdobie, oddýchli sme si a viacerí z nás po prvý krát navštívili druhé najväčšie mesto Slovenska.

Chceli by sme poďakovať spoločnosti Philips za zapožicanie pressostroja SAECO a spoločnosti CORNER za zapožičanie kávových súprav značky Lavazza.

....takto nejako vyzerá skoro kompletná redakcia...

Viac fotiek nájdete nižšie v galérii.....

Ďakujeme vám za vašu podporu. Len vďaka nej neustále rastieme a rozvíjame sa.

 

 


Galéria z MDD vo Fakultnej nemocnici v Košiciach

 


Galéria z osláv 3. narodenín


 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Odber noviniek

Gamesite.sk
Zoznam.sk