Gamesite deťom - Vianoce 2011

Rok sa prehupol do druhej polovice, začal sa ďalší školský rok a nastal čas, aby sme si pripomenuli našu charitatívnu akciu Gamesite deťom a oficiálne vyhlásili pokračovanie.

Mnohí z našich čitateľov si ešte živo pamätajú na vlaňajšiu úspešnú akciu s názvom Gamesite deťom. Len vďaka vám a vašej podpore sa nám podarilo nazbierať za dve obrovské krabice video hier, konzolí a príslušenstva. Bolo toho vyše 50kg! Prekvapili najmä konzoly PS One, PS2, Eye Toy a mnoho kvalitných a moderných titulov na PC, PlayStation a Xbox.

Od leta sme zbierali všetky vaše hry, ktoré ste už dohrali a s vašou podporou sme pre ne našli nové miesto - v detskom domove vo Valaskej.

Vaša podpora pomohla aj k úspešnému pokračovaniu akcie, pričom sme pri príležitosti Dňa detí odovzdali zbierku hier zväzu detských diabetikov. Ďakujeme vám za všetky hry, ktoré ste zaslali do charitatívnej zbierky, ktorá znovu spravila radosť deťom.

Týmto článkom chceme pripomenúť, že zbierka neustále pokračuje. Máme v pláne zopakovať vlaňajšie vianočné odovzdávanie darčekov. Všetky hry, ktoré sa nám s vašou pomocou podarí vyzbierať, skončia na tom najlepšom mieste, kde vykúzlia najviac radosti - v niektorom z mnohých detských domovov na Slovensku. Po pár mesiacoch zbierania, tesne pred Vianocami, zavíta tím Gamesite.sk s veľkým balíkom medzi deti bez rodičov, ktorým nemá kto kupovať nové hry a moderné konzoly.

Staňte sa aj vy Ježiškami a zrecyklujte svoje použité hry tým najlepším možným spôsobom.

Hry, konzoly a príslušenstvo môžete už teraz posielať na adresu:

Gamesite.sk

Železiarenská 39
04015 Košice 15

Prosíme, pred odoslaním zvážte, či sú vaše hry vhodné pre deti v detských domovoch. Vo všeobecnosti je dobré riadiť sa vekovými obmedzeniami na obale hry, všetko od 16 rokov vyššie je nevhodné, rovnako deťom do rúk nepatria hry násilné a krvavé. Všetky hry prejdú cenzúrou tímu Gamesite.sk a najmä paní vychovávateliek, ktoré sa o deti pozorne starajú.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Odber noviniek

Gamesite.sk
Zoznam.sk