Gamescom 2017: Microsoft ohlasuje špeciálnu edíciu Xbox One X Project Scorpio Edition

Gamescom 2017: Microsoft ohlasuje špeciálnu edíciu Xbox One X Project Scorpio Edition

Skutočne krásny kus konzoly.

Microsoft ohlásil prísne limitovanú edíciu Xbox One X Project Scorpio pre tých, ktorí dodnes smútia za pôvodným kódovým názvom. Táto verzia bude mať na konzole i ovládači vytlačený zelený názov Project Scorpio, jej povrch bude pokrytý dynamickým grafickým vzorom a taktiež bude obsahovať stojan pre státie vo vertikálnej polohe. Môžeme povedať, že nielen, že Xbox One X je tou najsilnejšou konzolou vôbec, ale špeciálne Project Scorpio Edition sa vo vertikálnej polohe stáva dizajnovo jednou z najelegantnejších konzol všetkých čias vôbec.


GAMESCOM 2017

Pre všetky najnovšie informácie z tohtoročného Gamescomu, sledujte špeciálnu verziu Gamesite.sk alebo náš profil na Facebooku. Tie najčerstvejšie správy vám bude Gamesite prinášať priamo z Kolína nad Rýnom, kde si už naši redaktori brúsia zuby a cvičia prsty pre okamžitý prísun tých najčerstvejších a najzaujímavejších správ!


Spoločnosť uvádza, že táto verzia je veľmi limitovaná, čiže ak si ju chcete predobjednať, radšej už bežte na oficiálne stránky a urobte to čím skôr. Túto limitku si môžete zaobstarať za 499 dolárov a za to dostanete konzolu Project Scorpio Edition, bezdrôtový ovládač Project Scorpio Edition, HDMI kábel (schopný prenosu 4K), napájací kábel, podstavec, 14 dňový prístup k Xbox Live Gold a mesačný prístup k Xbox Game Pass.

Xbox One X

  • 4K Ultra Blu-ray a 4K video streamovanie
  • nahrávanie a streamovanie v 4K rozlíšení a 60 fps
  • vyše 100 exkluzivít a 300 hier z Xbox 360
  • rýchle a stabilné dedikované Xbox Live servery
  • prémiové audio Dolby Atmos a DTS:X audio
  • 6 Teraflopov
  • 326 GB/sek šírka pásma pamäte
  • 12 GB GDDR5

K dispozícii máme aj dve videá, prvé slúži ako predstavenie konzoly a druhé je samotným unboxingom krabice a odhalením toho, čo sa skrýva vo vnútri.

Zdroj: Gematsu, Xbox

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk