Driver 2: Back on the Streets

Titulný obrázok pre Driver 2: Back on the Streets

Ste tajný vodič, ktorý sa snaží prežiť uprostred medzinárodnej vojny medzi americkými a brazílskymi gangmi. Akcia vás zavedie do Chicaga, Las Vegas, Ria a Havany, ktoré sú detailne zobrazené a pridané sú aj zakrivené cesty z prvej hry. Rovnako ako predtým máte plnú kontrolu nad vozidlom, ktoré sa rúti ulicami. Novinkou je možnosť vystúpiť z auta a vykradnúť auto ostatným. To je užitočné najmä vtedy, keď ste sa stali obeťou pokročilého modelovania poškodenia. K dispozícii je celý rad misií, ktoré môžete splniť, ako aj niekoľko prednastavených výziev a režim voľnej jazdy, ktorý vám umožní preskúmavať vo voľnom čase.

Oficiálne odkazy:
Dátum vydania:
PlayStation - 13.11.2000
Žáner: Pretekárske
Platformy: PlayStation
Vývojár: Reflections Interactive
Vydavateľ: Infogrames
Herné módy: Hra pre jedného hráča (Singleplayer), Hra pre viacerých hráčov (Multiplayer), Rozdelená obrazovka (Split screen)
Séria: Driver
Pohľad hráča: Pohľad z tretej osoby (Third person)
Alternatívne názvy: Driver 2: The Wheelman is Back, Driver 2
Príbeh hry:

Príbeh hry Driver 2 sa odohráva v štyroch rôznych mestách: Chicago, Havana, Las Vegas a Rio de Janeiro. Tanner a jeho partner Tobias Jones sa spoločne snažia chytiť finančníka, ktorý podrazil zločineckého bossa. Tento peňazokazec je v celom príbehu známy ako "Pink Lenny" a v úvodnej scéne je zobrazený ako lasička. Pink Lenny podrazil Solomona Cainea a teraz pracuje pre jeho nepriateľa, Brazílčana známeho ako Alvaro Vasquez. Tanner musí nájsť a chytiť Pink Lennyho, pretože Solomon Caine ho chce za podraz na neho zabiť. Lenny je svojím konaním zodpovedný aj za vyvolanie veľkej vojny gangov v Chicagu. Nepolapiteľný Avaro Vasquez, hlava potetovanej brazílskej mafie operujúcej z Ria, obracia svoje obchodné záujmy na pevninu USA. Hrozí, že v Amerike vzplanú násilnosti, keď americký kriminálnik uzavrie dohodu s Vasquezom - svojím najväčším rivalom.

Vekové odporúčanie:
ESRB rating T
Screenshoty:
 * Metadáta hier poskytuje IGDB / Games metadata is provided by IGDB