Mega Man 7

Titulný obrázok pre Mega Man 7

Mega Man 7 je akčná plošinovka, ktorú vyvinula a vydala spoločnosť Capcom pre Super Nintendo Entertainment System. Je to siedma hra z pôvodnej série Mega Man. Hra bola vydaná v Japonsku 24. marca 1995 a neskôr v priebehu roka bola lokalizovaná v Severnej Amerike a Európe.

Oficiálne odkazy:
Dátum vydania:
New Nintendo 3DS - 14.7.2016
Super Famicom - 24.3.1995
Super Nintendo Entertainment System - 1.9.1995
Wii U - 6.11.2014
Platformy: Super Nintendo Entertainment System, Nintendo 3DS, Wii U, Super Famicom, New Nintendo 3DS
Vývojár: Capcom
Vydavateľ: Capcom
Herné módy: Hra pre jedného hráča (Singleplayer)
Pohľad hráča: Pohľad z boku
Alternatívne názvy: Rockman 7: Showdown of Destiny!, Rockman 7: Destiny's Greatest Battle!, Mega Man VII, Rockman 7: Shukumei no Taiketsu!
Príbeh hry:

Križiacka výprava Dr. Wilyho za ovládnutím sveta sa náhle skončí v rukách Mega Mana, takže čo má zloduch robiť? Vytvoriť diverznú akciu a utiecť z väzenia! Mega Man má plné ruky práce, pretože z laboratória Dr. Wilyho vychádzajú 4 gigantické stroje, aby spustošili mesto, ale... kto stojí za týmto novým sprisahaním, keď Wily sedí za mrežami? Dr. Wily vedel, že jeho diabolské činy sa jedného dňa skončia neúspechom. Preto keď syčiaci roboti útočia na diaľkové ovládanie, zlovestný doktor uniká z väzenia a odlieta vo svojej vesmírnej lodi. Titán je oklamaný! Dokáže Mega Man s pomocou Rusha, Rolla a doktora Lighta dostať úlisného doktora Wilyho späť do väzenia, kam patrí? Budúcnosť sveta závisí od každého Megaanovho kroku.

Franchise: Mega Man
Vekové odporúčanie:
ESRB rating EPEGI rating 7CERO rating A
Screenshoty:
 * Metadáta hier poskytuje IGDB / Games metadata is provided by IGDB