Mortal Kombat: Deception

Titulný obrázok pre Mortal Kombat: Deception

Mortal Kombat: Deception je šiesta časť série Mortal Kombat. Vychádza z hry Mortal Kombat: V šiestom pokračovaní bojovej série musia hráči opäť bojovať, aby zastavili túto novú hrozbu. Vracajú sa štandardné režimy Arcade, Versus a Practice, ako aj nové predmety, ktoré možno nájsť v Krypte. Okrem toho sú k dispozícii nové režimy Konquest Adventure, Chess Kombat a Puzzle Kombat, ktoré hráčom poskytnú nové minihry. Verzie pre Playstation 2 a Xbox ponúkajú online súťažnú hru proti iným hráčom. Verzia pre Gamecube neobsahuje online hru, ale ponúka Goro a Shao Kahn ako exkluzívne hrateľné postavy.

Oficiálne odkazy:
Dátum vydania:
PlayStation 2 - 4.10.2004
Xbox - 4.10.2004
PlayStation Portable - 13.11.2006
Nintendo GameCube - 1.3.2005
Žáner: Bojové, Puzzle
Platformy: PlayStation 2, Xbox, Nintendo GameCube, PlayStation Portable
Vývojár: Midway Games
Vydavateľ: Midway Games
Herné módy: Hra pre jedného hráča (Singleplayer), Hra pre viacerých hráčov (Multiplayer), Rozdelená obrazovka (Split screen)
Pohľad hráča: Pohľad z boku
Alternatívne názvy: MK6, MKVI, Mortal Kombat: Mystification
Príbeh hry:

Keď smrtiace spojenectvo Quan Chiho a Shang Tsunga zvíťazí nad Raidenovými bojovníkmi, objaví sa nové zlo, Dračí kráľ a bývalý cisár Outworldu Onaga, ktorý hľadá šesť artefaktov (Kamidogu), ktoré mu dávajú najvyššiu moc nad všetkými ríšami. Hlavným hrdinom je Shujinko, bojovník so schopnosťou kopírovať schopnosti iných bojovníkov, ktorý bol pred hlavným príbehom oklamaný a presadil sa Onaga. Aby splnil túto úlohu, prechádza Šunjinko všetkými ríšami, od rodnej Zemskej ríše až po pekelný Netherealm, pričom ho učia veľkí majstri Mortal Kombat. Keď však Šunjinko splní svoju úlohu, zistí, že sa stal figúrkou v sprisahaní, ktorého cieľom je oživiť zlého dračieho kráľa Onagu. Keď sa Onaga obnoví do plnej sily, majstri Mortal Kombat mu musia zabrániť, aby zmenil samotnú štruktúru existencie.

Vekové odporúčanie:
ESRB rating M
Screenshoty:
 * Metadáta hier poskytuje IGDB / Games metadata is provided by IGDB