PlayStation All-Stars Battle Royale

Titulný obrázok pre PlayStation All-Stars Battle Royale

Playstation All-Stars Battle Royal je krížová bojová hra s (väčšinou exkluzívnymi) ikonickými postavami z rôznych sérií Playstation. V každej etape sa objavujú aj významné postavy z iných franšíz. Hrateľné postavy sú: Big Daddy (Bioshock) Cole MacGrath (Infamous) Plukovník Radec (Killzone) Dante (DMC) Emmett Graves (Starhawk) (obsah DLC) Zlý Cole McGrath (Infamous) Fate Princess (Fat Princess) Heihachi Mishima (Tekken) Isaac Clarke (Dead Space) (obsah DLC) Jak and Daxter (Jak and Daxter) Kat (Gravity Rush) (obsah DLC) Kratos (God of War) Nariko (Heavenly Sword) Nathan Drake (Uncharted) Parappa (Parappa the rapper) Raiden (Metal Gear Revengeance) Ratchet a Clank (Ratchet and Clank) Sackboy (Little Big Planet) Sir Daniel Fortesque (MediEvil) Sly Cooper (Sly Cooper) Spike (Ape Escape) Sweet Tooth (Twisted Metal) Toro Inoue (Doku Demo Issyo) Zeus (God of War) (obsah DLC)

Oficiálne odkazy:
Dátum vydania:
PlayStation 3 - 22.11.2012
PlayStation Vita - 22.11.2012
Žáner: Bojové, 2D, Párty
Platformy: PlayStation 3, PlayStation Vita
Vývojár: SuperBot Entertainment, Bluepoint Games, SCE Santa Monica Studio
Vydavateľ: Sony Computer Entertainment
Herné módy: Hra pre jedného hráča (Singleplayer), Hra pre viacerých hráčov (Multiplayer), Rozdelená obrazovka (Split screen)
Séria: PlayStation All-Stars
Herný engine: Bluepoint Engine
Pohľad hráča: Pohľad z tretej osoby (Third person), Pohľad z boku
Alternatívne názvy: PlayStation All Stars Battle RoyalePlayStation All Star Battle Royale, PlayStation All Star Battle Royale, PlayStation All Star Battle Royale, PlayStation All Stars Battle Royale
Príbeh hry:

Prichádza záhadná entita a pomocou "časových dier" rozptýli všetkých do rôznych bodov histórie PlayStation. Hrdinovia počas svojej cesty musia prekonať rôzne hybridné verzie svojich svetov, stretnúť sa s nebezpečenstvami, ktoré sú ešte silnejšie ako oni, a s inými postavami, s úmyslom odhaliť túto záhadnú postavu a obnoviť svoje svety do normálneho stavu. Len jeden z nich sa môže dostať k tajomnej hrozbe, ktorá na nich čaká, a získať jej moc. Po sérii súbojov s ostatnými postavami hráč zistí, že Polygon Man je zodpovedný za spojenie všetkých postáv z ich svetov a núti ich bojovať proti sebe, aby ich premenil na svojich prisluhovačov. Po porážke Polygon Mana hráč absorbuje jeho moc a jeho postava sa vráti do svojho sveta, kde dostane svoj vlastný koniec a ukáže sa jej, čo urobí so svojou novonadobudnutou mocou (Dobro alebo Zlo).

Vekové odporúčanie:
ESRB rating TPEGI rating 12
Screenshoty:
 * Metadáta hier poskytuje IGDB / Games metadata is provided by IGDB