Sly Cooper: Thieves in Time

Titulný obrázok pre Sly Cooper: Thieves in Time

Vydaj sa so Slyom Cooperom na cesty, keď sa vracia s novým epickým dobrodružstvom pre systém PlayStation Vita. Stránky Thievius Raccoonus miznú a Bentley, teraz strážca starobylej knihy majstra zlodejov, musí zhromaždiť bandu a zachrániť dedičstvo klanu Cooperovcov pred tým, aby bolo navždy zničené. Využite jedinečné ovládanie systému PlayStation Vita a hrajte Slya Coopera ako nikdy predtým!

Oficiálne odkazy:
Dátum vydania:
PlayStation 3 - 5.2.2013
PlayStation Vita - 5.2.2013
Platformy: PlayStation 3, PlayStation Vita, PlayStation 4
Vývojár: Sanzaru Games
Vydavateľ: Sony Computer Entertainment
Herné módy: Hra pre jedného hráča (Singleplayer)
Séria: Sly Cooper
Pohľad hráča: Pohľad z tretej osoby (Third person)
Alternatívne názvy: Sly 4Sly Cooper: Chasing Time, Sly Cooper: Thieves Through Time, Sly Cooper: Jagd durch die Zeit, Sly Cooper: Ladri nel Tempo, Sly Cooper: Voleurs à travers le temps, Sly Cooper: Złodzieje w czasie, Sly 4
Príbeh hry:

Sly Cooper si užíval svoj vzťah s inšpektorkou Carmelitou Foxovou, ktorý sa im podarilo nadviazať vďaka tomu, že Sly predstieral amnéziu, keď sa objavil Bentley. Bentley Slyovi vysvetlil, že stránky Thievius Raccoonus miznú a že v tom istom čase náhle zmizla aj Penelope. Bentley chcel znovu vytvoriť Cooperov gang, aby mohli zastaviť toho, kto mení dejiny. Sly sa čoskoro stretol s Bentleym a Murraym v ich starom úkryte, kde Bentley obom predstavil Stroj času. S týmto zariadením integrovaným do Cooperovej dodávky by gang mohol cestovať späť v čase a napraviť minulosť. Ich prvou zastávkou bolo feudálne Japonsko, ale keďže Stroj času si vyžadoval predmet z tejto éry, museli by vykonať lúpež, aby daný predmet získali. Ich cieľom bolo neďaleké múzeum, ktoré vlastnil zdanlivo vážený umelecký magnát, múzeum, ktoré Sly už sledoval.

Vekové odporúčanie:
ESRB rating E10+PEGI rating 7USK rating 6GRAC rating ALLClassInd rating 10ACB rating PG
Screenshoty:
 * Metadáta hier poskytuje IGDB / Games metadata is provided by IGDB