Uncharted 3: Drake’s Deception

Titulný obrázok pre Uncharted 3: Drake’s Deception

Hľadanie legendárnej "Atlantídy pieskov" poháňa lovca šťastia Nathana Drakea na výpravu do srdca Arabskej púšte. Keď sa odhalia strašné tajomstvá tohto strateného mesta, Drakeovo pátranie sa zvrhne na zúfalú snahu o prežitie, ktorá napína hranice jeho vytrvalosti a núti ho konfrontovať sa s jeho najhlbšími obavami.

Oficiálne odkazy:
Dátum vydania:
PlayStation 3 - 1.11.2011
Platformy: PlayStation 3
Vývojár: Naughty Dog
Vydavateľ: Sony Computer Entertainment
Herné módy: Hra pre jedného hráča (Singleplayer), Hra pre viacerých hráčov (Multiplayer), Co-operative
Séria: Uncharted
Herný engine: Naughty Dog Engine
Pohľad hráča: Pohľad z tretej osoby (Third person)
Alternatívne názvy: Uncharted 3: La traición de Drake, Uncharted 3: La Traición de Drake, Uncharted 3: Drakes Deception, Uncharted III: Drakes Deception, Uncharted 3 : L'Illusion de Drake
Príbeh hry:

Príbeh sa začína tým, že Nathan "Nate" Drake (Nolan North) a Victor "Sully" Sullivan (Richard McGonagle) vstúpia do krčmy v Londýne, aby sa stretli s mužom menom Talbot (Robin Atkin Downes), ktorý má záujem kúpiť Nateov prsteň. Počas stretnutia Nate a Sully obvinia Talbota, že im ponúka falošné bankovky, a dôjde k bitke. Po tom, čo sa prebojujú cez Talbotových banditov, sa Nate a Sully objavia v uličke, kde ich obkľúči a zotročí Charlie Cutter (Graham McTavish), Talbotova družina. Potom ich osloví Talbotova klientka Katherine Marlowe (Rosalind Ayres), ktorá ukradne Drakeov prsteň. Nate sa pokúsi ísť za ňou, ale Cutter jeho a Sullyho zastrelí a zdanlivo ich zabije. Príbeh sa vracia o 20 rokov skôr, keď dospievajúci Nathan Drake (Billy Unger) skúma múzeum v kolumbijskej Cartagene a hľadá prsteň sira Francisa Drakea, ale je vyhodený von po tom, čo ho strážcovia podozrievajú, že je zlodej. Nate, zaujatý konaním Victora Sullivana, ktorého v tej chvíli ešte nepozná, sleduje Sullyho a pred návratom do múzea mu vlezie do vrecka. Ukradne prsteň, ale skôr než stihne odísť, chytia ho Marlowe, jej poskokovia a Sully, ktorý pre ňu pracoval. Nate uteká s prsteňom, pričom Marloweovej agenti ho prenasledujú, ale Sully zachráni Nata pred agentmi a rozhodne sa mu robiť mentora.

Vekové odporúčanie:
ESRB rating TPEGI rating 16CERO rating DUSK rating 16GRAC rating 18+ClassInd rating 14ACB rating MA 15+
Screenshoty:
 * Metadáta hier poskytuje IGDB / Games metadata is provided by IGDB