South Park: The Fractured But Whole

Titulný obrázok pre South Park: The Fractured But Whole

Hráči sa opäť vžijú do úlohy New Kid a spolu s obľúbencami zo South Parku Stanom, Kyleom, Kennym a Cartmanom zažijú nové veselé a poburujúce dobrodružstvo. Tentoraz sa hráči spolu s Mývalom a priateľmi ponoria do zločinom opradeného podsvetia South Parku. Túto oddanú skupinu bojovníkov proti zločinu založil Eric Cartman, ktorého superhrdinské alter ego Mýval je napoly človek a napoly mýval. Ako New Kid sa hráči pridajú k Mysterionovi, Toolshedovi, Human Kiteovi, Mosquitovi, Mint Berry Crunchovi a množstvu ďalších, aby bojovali proti silám zla, zatiaľ čo sa Coon snaží urobiť zo svojho tímu najobľúbenejších superhrdinov v histórii.

Oficiálne odkazy:
Dátum vydania:
PlayStation 4 - 17.10.2017
Xbox One - 17.10.2017
PC (Microsoft Windows) - 17.10.2017
Nintendo Switch - 24.4.2018
Platformy: PC (Microsoft Windows), PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch
Vývojár: Ubisoft San Francisco
Vydavateľ: Ubisoft Entertainment
Herné módy: Hra pre jedného hráča (Singleplayer)
Séria: South Park
Herný engine: Snowdrop
Pohľad hráča: Pohľad z boku
Alternatívne názvy: South Park: The Fractured But Whole - Standard Edition, South Park: A Fenda que Abunda Força, South Park: L'Annale du Destin, South Park: Die rektakuläre Zerreißprobe, South Park: Retaguardia en Peligro, South Park: Scontri Di-retti, The Fractured But Whole, South Park™: L’Annale du Destin™, South Park™: Scontri Di-Retti™
Príbeh hry:

Po udalostiach v South Parku: a z detí zo South Parku sa stávajú superhrdinovia, ktorí hrajú rolové hry. Roztržka kvôli Cartmanovej plánovanej filmovej franšíze však chlapcov rozdelí na dve skupiny, pričom niektorí vyzývajú na občiansku vojnu s cieľom vytvoriť vlastnú franšízu. Hráč opäť ovláda The New Kid, hoci teraz mu môže zmeniť pohlavie na ženské, ak si to želá.

Vekové odporúčanie:
ESRB rating MPEGI rating 18GRAC rating 18+ACB rating R18USK rating 16
Screenshoty:
 * Metadáta hier poskytuje IGDB / Games metadata is provided by IGDB