Star Wars: The Force Unleashed II

Titulný obrázok pre Star Wars: The Force Unleashed II

Sága Star Wars pokračuje hrou Star Wars: The Force Unleashed II, očakávaným pokračovaním najrýchlejšie sa predávajúcej hry Star Wars, ktorej sa celosvetovo predalo viac ako sedem miliónov kópií. V hre Star Wars: The Force Unleashed bol svetu predstavený teraz utekajúci učeň Dartha Vadera, Starkiller - nepravdepodobný hrdina, ktorý zapaľuje plamene vzbury v galaxii, ktorá tak zúfalo potrebuje šampióna. V pokračovaní sa Starkiller vracia s nadštandardnými schopnosťami Sily a vydáva sa na cestu, aby objavil svoju vlastnú identitu a znovu sa stretol so svojou jedinou pravou láskou, Juno Eclipse. V hre Star Wars: The Force Unleashed II je Starkiller opäť pešiakom Dartha Vadera - ale namiesto toho, aby svojho chránenca vycvičil na nemilosrdného zabijaka, sa temný pán pokúša naklonovať svojho bývalého učňa v snahe vytvoriť ultimátneho sithského bojovníka. Začína sa naháňačka - Starkiller prenasleduje Juno a Darth Vader loví Starkillera. S úplne novými ničivými schopnosťami Sily a schopnosťou dvojitého ovládania svetelných mečov sa Starkiller presekáva cez nových smrteľných nepriateľov naprieč vzrušujúcimi svetmi z filmov Star Wars - a to všetko pri zúfalom hľadaní odpovedí na otázky zo svojej minulosti.

Oficiálne odkazy:
Dátum vydania:
PlayStation 3 - 26.10.2010
Xbox 360 - 26.10.2010
Wii - 26.10.2010
Nintendo DS - 26.10.2010
iOS - 26.10.2010
Linux - 26.10.2010
PC (Microsoft Windows) - 26.10.2010
Platformy: Linux, Wii, PC (Microsoft Windows), PlayStation 3, Xbox 360, Nintendo DS, iOS
Vývojár: LucasArts
Vydavateľ: LucasArts
Herné módy: Hra pre jedného hráča (Singleplayer), Hra pre viacerých hráčov (Multiplayer)
Séria: Star Wars: The Force Unleashed
Herný engine: Ronin
Pohľad hráča: Pohľad z tretej osoby (Third person)
Alternatívne názvy: Star Wars: The Force Unleashed 2, SWTFU2, SWTFUIIStar Wars TFU2, Star Wars TFUII, Star Wars: Il Potere Della Forza II, Star Wars: Il Potere Della Forza 2, Star Wars TFUII, Star Wars TFU2, SWTFUII
Príbeh hry:

Darth Vader vytvorí klon Starkillera. Keď sa mu však podarí uniknúť zo zajatia svojho pána, putuje naprieč galaxiou, aby zistil, kto alebo čo vlastne je.

Franchise: Star Wars
Vekové odporúčanie:
PEGI rating 16ESRB rating TACB rating MGRAC rating 15+USK rating 16
Screenshoty:
 * Metadáta hier poskytuje IGDB / Games metadata is provided by IGDB