The Elder Scrolls Online

Titulný obrázok pre The Elder Scrolls Online

Zažite neustále sa rozširujúci príbeh v celom Tamrieli v The Elder Scrolls Online, oceňovanej online RPG hre. Preskúmajte bohatý, živý svet s priateľmi alebo sa vydajte na sólo dobrodružstvo. Vychutnajte si úplnú kontrolu nad tým, ako vaša postava vyzerá a hrá, od zbraní, ktoré ovládate, až po schopnosti, ktoré sa naučíte - rozhodnutia, ktoré urobíte, budú formovať váš osud. Vitajte vo svete bez obmedzení.

Oficiálne odkazy:
Dátum vydania:
Xbox One - 9.6.2015
PlayStation 4 - 9.6.2015
Xbox Series X S - 15.6.2021
PlayStation 5 - 15.6.2021
PC (Microsoft Windows) - 4.4.2014
Mac - 4.4.2014
Google Stadia - 16.6.2020
Platformy: PC (Microsoft Windows), Mac, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5, Xbox Series X|S, Google Stadia
Vývojár: ZeniMax Online Studios
Vydavateľ: Bethesda Softworks
Herné módy: Hra pre jedného hráča (Singleplayer), Hra pre viacerých hráčov (Multiplayer), Co-operative, Massively Hra pre viacerých hráčov (Multiplayer) Online (MMO)
Herný engine: HeroEngine
Pohľad hráča: Pohľad z prvej osoby (First person), Pohľad z tretej osoby (Third person)
Alternatívne názvy: ESO, Elder Scrolls: Online, Elder Scrolls MMO, TESOThe Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited, TES Online, ESO, Elder Scrolls: Online, TESO
Príbeh hry:

Hra sa odohráva v druhej ére, v roku 2E 583, počas obdobia známeho ako Interregnum. Bolo to obdobie známe svojou politickou nestabilitou. Daedrické knieža Molag Bal využil túto nestabilitu, aby sa pokúsil vtiahnuť celý Tamriel do svojej ríše Coldharbour. Bal to robí tak, že do Tamrielu vysiela zariadenia nazývané "Temné kotvy". Cech bojovníkov sa podujal na ich odstránenie. Rodina Tharnovcov, súčasní vládcovia Cyrodiilu prostredníctvom cisárovnej regentky Clivie Tharn, uzavrela dohodu s kráľom Červíkov, ktorý súhlasil s doplnením cisárskych síl vzkriesením svojich vojakov. Mannimarco sa tajne spolčuje s Molagom Balom, daedrickým princom korupcie a nadvlády, aby ovládol Mundus. Molag Bal tiež zbiera duše smrteľníkov. Hrdina je dobrodruh, ktorému bola odobratá duša, vďaka ktorej sa môže neustále vracať k životu.

Vekové odporúčanie:
GRAC rating 18+USK rating 16PEGI rating 18ESRB rating MACB rating MClassInd rating 14CERO rating D
Screenshoty:
 * Metadáta hier poskytuje IGDB / Games metadata is provided by IGDB