TimeSplitters: Future Perfect

Titulný obrázok pre TimeSplitters: Future Perfect

TimeSplitters: Future Perfect je strieľačka z pohľadu prvej osoby, ktorú vyvinula spoločnosť Free Radical Design a vydala EA Games pre herné konzoly PlayStation 2, GameCube a Xbox. Je to tretia hra v sérii TimeSplitters po TimeSplitters 2, ktorá vyšla v roku 2002 (samotné pokračovanie TimeSplitters vydané v roku 2000). Hra obsahuje režim pre jedného hráča pozostávajúci z úrovní, v ktorých hráč prevezme úlohu seržanta Corteza, mariňáka cestujúceho v čase z 25. storočia.

Oficiálne odkazy:
Dátum vydania:
PlayStation 2 - 21.3.2005
Xbox - 21.3.2005
Nintendo GameCube - 21.3.2005
Platformy: PlayStation 2, Xbox, Nintendo GameCube
Vývojár: Free Radical Design
Vydavateľ: Electronic Arts
Herné módy: Hra pre jedného hráča (Singleplayer), Hra pre viacerých hráčov (Multiplayer), Co-operative, Rozdelená obrazovka (Split screen)
Séria: TimeSplitters
Pohľad hráča: Pohľad z prvej osoby (First person)
Alternatívne názvy: TSFPTS3TSFP, TS3, TSFP
Príbeh hry:

Hra sa začína v roku 2401, keď seržant Cortez opúšťa vesmírnu stanicu, ktorú zničil na konci hry TimeSplitters 2. Jeho loď havaruje na Zemi budúcnosti a privítajú ho dvaja kolegovia mariňáci. Seržant Cortez nasleduje svoju jednotku mariňákov cez údolie a bojuje s neznámymi maskovanými postavami a TimeSplitters. Cortez potom dostane za úlohu sledovať stopy v minulosti cestovaním v čase, o ktorých sa predpokladá, že ich spôsobili TimeSplitters. Potom sa vydáva na misiu vrátiť sa v čase a nájsť spôsob, ako zastaviť vznik rasy TimeSplitters.

Vekové odporúčanie:
ESRB rating MPEGI rating 18ACB rating R18USK rating 18
Screenshoty:
 * Metadáta hier poskytuje IGDB / Games metadata is provided by IGDB