Nové Lenovo notebooky pre milovníkov jednoduchosti

Nové Lenovo notebooky pre milovníkov jednoduchosti

 

Spoločnosť Lenovo včera uviedla tri nové spotrebiteľské notebooky, a to ešte pred začatím konferencie Lenovo Tech World, prvým exkluzívnym svetovým podujatím zameraným na technologické inovácie, ktoré sa koná v Pekingu.

Nové notebooky Lenovo Z41, Lenovo Z51 a Ideapad 100 sú rovnako všestranné, ako zákazníci spoločnosti Lenovo. Či už užívatelia potrebujú vytvoriť alebo upraviť obsah, alebo chcú plnohodnotný multimediálny zážitok pri počúvaní hudby a sledovaní videa, nové notebooky Lenovo Z41, Lenovo Z51 a Ideapad 100 sú ideálne pre užívateľov, ktorí si cenia jednoduchý a funkčný dizajn.

 

Lenovo Z41 a Lenovo Z51 – najlepšie multimediálne pracovné stanice pre milovníkov hudby a videa

Nové 14-palcové notebooky Lenovo Z41 a 15-palcové notebooky Lenovo Z51 sú v rovnakej miere centrom domácej zábavy aj výkonnou pracovnou stanicou. S úžasným FHD displejom, voliteľnou samostatnou AMD grafikou a pôsobivým priestorovým ozvučením Dolby® DS 1.0 Home Theater® Surround Sound pre jasný zvuk a ostrý obraz sú ideálnymi zariadeniami pre streamovanie videa, sťahovanie hudby a hranie hier. Nové Lenovo Z41 a Lenovo Z51 sú vybavené pokrokovou WiFi technológiou 802.11 a/c pre až trikrát vyššiu rýchlosť internetu v porovnaní s bežnými notebookmi, vďaka čomu môžete rýchlejšie streamovať, surfovať na internete i sťahovať obsah.

Nové notebooky sú postavené pre produktivitu, takže ich poháňa najnovší procesor Intel® CoreTM i7 s úložiskom až do 1TB. Nové Lenovo Z51 a Lenovo Z41 sa vynímajú svojím farebným prevedením, nakoľko prichádzajú vo farbách ebenovej čiernej, kriedovej bielej a karmínovo červenej (pre každý 14-palcový notebook).

Revolučná Intel® RealSenseTM 3D kamera v novom Lenovo Z51

Nový Lenovo Z51 má tiež voliteľnú Intel® RealSenseTM 3D kameru, s ktorou svet ožíva v 3D prevedení. S plnofarebným 1080p a hĺbkovým snímačom umožňuje táto revolučná 3D kamera novému Lenovo Z51 notebooku vycítiť a zachytiť hĺbku rovnako ako ľudské oko. Užívatelia môžu naskenovať a vytlačiť predmety v 3D, môžu tiež hrať 3D hry alebo na ovládanie notebooku používať gestá. Zákazníci môžu tiež vytvoriť živší a reálnejší zážitok z video chatu tým, že zmenia pozadie a podelia sa o obsah.

Lenovo Ideapad 100 – ideálny notebook plný najzákladnejších funkcií

Lenovo vytvorilo základný notebook Ideapad 100 pre zákazníkov, ktorí potrebujú len tie najzákladnejšie funkcie, ako surfovanie na internete, vytváranie obsahu a organizovanie zoznamov. Obsahuje procesor Intel® BayTrail-M N3540, až do 500 GB pamäte na HDD a integrovanú grafiku Intel® Graphics, vďaka čomu majú užívatelia k dispozícii rýchly procesor, dostatočné úložisko a spoľahlivý displej. Nový Ideapad 100 vydrží pracovať až do 4 hodín bez nabíjania, takže užívatelia môžu pracovať, surfovať online, pozerať videá a ďalší obsah s minimálnym prerušovaním. S hrúbkou len 20.2 mm pri 14-palcovom a 22.6 mm pri 15-palcovom modeli, tento tenký a elegantný Ideapad 100 vôbec nevyzerá ako základný notebook v klasickom ebenovo čiernom prevedení. Uvádza sa v neuveriteľne dostupnej cene vo výške 329 EUR, takže nový Ideapad 100 sa zmestí takmer do každého rozpočtu.

Dostupnosť

Nové notebooky, 14-palcový Lenovo Z41 a 15-palcový Lenovo Z51 budú dostupné na www.lenovo.com a na pulty obchodnej siete sa budú dostávať od júna. Ceny pre Z51 notebooky začínajú od 659 EUR. Cena nového notebooku Lenovo Z51 s voliteľnou Intel® RealSenseTM 3D kamerou, vybaveného procesorom Intel® Core™ i5 a 8GB pamäťou je od 849 EUR.

Nové 14 a 15-palcové notebooky Lenovo Ideapad 100 budú dostupné na www.lenovo.com a u predajcov budú dostupné od júna. Ceny sú od 329 EUR.

Zdroj:  Lenovo

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk