Nové myšky a klávesnice od Speedlinku

Nové myšky a klávesnice od Speedlinku

 

Speedlink, pre viacerých neznáma značka. Na Gamescome nám predsa len predstavila svoje dve nové mechanické klávesnice a dve myši.


Spoločnosť doteraz predstavila už tri herné klávesnice, ale nie mechanické. Čoraz viac hráčov začína zháňať práve mechanické a Speedlink pridal dve do ich portfólia, Velator a Ultor. Obidve majú pripojenie pomocou USB, Kailhové modré spínače, USB port, tlačidlo na uzamknutie Windowsu a päť voliteľných profilov. Avšak sú medzi nimi rozdiely. Velator obsahuje aj numerickú časť, desať programovateľných tlačidiel a osem možností pomocou FN tlačidla. Ultor zato ponúkne LED podsvietenie zadnej časti. Ako vylepšenie môžeme považovať aj biele podsvietenie kláves WASD oproti modrému ktoré budú mať ostatné. Oproti Velatoru ponúkne iba šesť programovateľných kláves.

Okrem predstavenia nových ešte nepomenovaných modelov Speedlink vylepšil svoj aktuálny model myši Decus. Bol prepracovaný povrchový design a bolo pridané pogumovanie. Uvádzajú že tento krok by mal zlepšiť hranie hier. Citlivosť myši sa da nadstaviť v rozmedzí 400 až 5000 Dpi. Tiež zahrňuje LED podsvietenie, sedem programovateľných tlačidiel a päť profilov. Viac zaujímavé sú podľa mňa nové, nepomenované myši. Prvá z nich má osem tlačidiel a šesť z toho programovateľných. Hráč si bude ju bude môcť doladiť pomocou 150 gramov závažia. Druhá vyzerá ako high-end náhrada za Decus, s pätnástimi programovateľnými tlačidlami a citlivosťou až 12000 Dpi.

Tieto herné periférie prídu na trh prvý kvartál roku 2016 s cenovkami Velator 69,99€ a Ultor 99,99€, vylepšený Decus bude pravdepodobne za tú istú cenu a ceny pre nové myši ešte neboli určené.

Zdroj: speedlink, gearburn.com, tomshardware.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk