ASUS vystavuje smartfóny ZenFone na výstave MWC 2016 v Barcelone

ASUS vystavuje smartfóny ZenFone na výstave MWC 2016 v Barcelone

Spoločnosť ASUS predstaví v Barcelone všetky svoje aktuálne modely produktového radu ZenFone, konkrétne ide o modely ZenFone Zoom, ZenFone 2 Deluxe Special Edition, ZenFone Selfie, ZenFone 2 Laser a ZenFone Max. Výstava spoločnosti ASUS sa bude nachádzať od 22. do 25. februára v hoteli Fira Congress Barcelona B1F.

Model ZenFone Zoom je najtenší smartfón na svete, ktorý je vybavený 13 Mpx fotoaparátom a trojnásobným optickým zoomom. Má jednoliatu kovovú konštrukciu, 5,5-palcový displej s Full HD rozlíšením a výkonný štvorjadrový procesor Intel Atom Z3580 s taktom 2,3 GHz. Tento fototelefón disponuje zadným fotoaparátom s 10-elementovými šošovkami a až dvanásťnásobným digitálnym zoomom. ZenFone Zoom má takisto optickú stabilizáciu obrazu (OIS), senzor Panasonic SmartSFI a laserové zaostrovanie, čo je výbava, ktorá zaručuje dokonalo ostré fotografie. ZenFone Zoom disponuje veľkou 3000mAh batériou, má 64 GB úložisko a 4 GB operačnú pamäť.

ASUS ZenFone 2 je vlajková loď smartfónov novej generácie rodiny ZenFone. Má 5,5-palcový Full HD IPS displej a 13MP/5MP PixelMaster fotoaparáty. Vďaka technológii rýchleho nabíjania patrí medzi smartfóny, ktoré sa dokážu najrýchlejšie nabiť z prázdnej batérie - 60 % kapacity nabijete už za 39 minút. ZenFone 2 je v novej špeciálnej Deluxe edícii vybavený výkonnejším procesorom Intel Atom Z3590 s taktom až 2,5 GHz a 256 GB úložiskom, ktoré už nie je možné ďalej rozšíriť. ZenFone 2 Deluxe takisto vyniká dvoma exkluzívnymi krytmi, ktoré sú v balení. Jeden je vyrobený z uhlíkových vlákien, druhý má unikátny mnohouholníkový dizajn.

ZenFone pre selfie maniakov. Toto pomenovanie najlepšie vystihuje telefón ZenFone Selfie, ktorý sa môže pochváliť kvalitným dizajnom, hladkým povrchom a motívom sústredených kruhov. Podobne ako ZenFone 2, aj model Selfie má 5,5-palcový Full HD displej. Telefón v tomto prípade poháňa procesor Qualcomm Snapdragon 615. Poznávacím znamením je 13MP predná kamera s duálnym bleskom, ktorá fotí bezkonkurenčne najlepšie selfie fotky na trhu.

ZenFone 2 Laser je skvele spracovaný smartfón, ktorý v sebe kombinuje nádherný dizajn, výborný výkon, ostrý obraz, plynulé intuitívne používateľské rozhranie a atraktívnu cenu. Má 5-palcový displej s HD rozlíšením a ochranným sklom Corning Gorilla Glass 4, štvorjadrový procesor Qualcomm Snapdragon 415 a 2 GB operačnú pamäť. Úložisko o veľkosti 16 GB je rozšíriteľné s pomocou microSD karty až o ďalších 128 GB. Smartfón umožňuje súbežne využívať dve micro SIM karty. ZenFone 2 Laser je vybavený 13 Mpx fotoaparátom s technológiou PixelMaster a svetelnosťou f/2,0. Úplne nová funkcia automatického zaostrovania pomocou lasera znižuje rozmazanie a zlepšuje stabilizáciu obrazu v priebehu iba 0,03 sekundy.

ZenFone Max je smartfón pre najväčších „žrútov“ energie. Obsahuje obrovskú 5000mAh batériu, ktorá poskytuje nekompromisnú výdrž telefónu a dokáže fungovať aj ako power banka pre ostatné mobilné zariadenia. ZenFone Max je vybavený 5-palcovým displejom s HD rozlíšením a ochranným sklom Corning Gorilla Glass 4, štvorjadrovým procesorom Qualcomm Snapdragon 415 a 2 GB operačnou pamäťou. Úložisko o veľkosti 16 GB je rozšíriteľné pomocou microSD karty. Používatelia môžu súbežne využívať dve micro SIM karty a k dispozícii majú aj ďalšie vynikajúce funkcie ostatných ZenFone modelov – 13 Mpx fotoaparát s technológiou PixelMaster a svetelnosťou f/2,0.

Zdroj: ASUS

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk