HP uvádza najtenší notebook na svete a ďaľšie zaujímavé notebooky

HP uvádza najtenší notebook na svete a ďaľšie zaujímavé notebooky

HP Spectre a nové portfólio prémiových produktov boli predstavené ako výsledok spolupráce HP s renomovanými svetovými dizajnérmi Tordom Boontjom a Jess Hannahovou.

Výsledkom tejto spolupráce je aj HP Spectre, prémiový notebook, ktorý používateľa nenúti robiť kompromisy medzi štýlovosťou, funkčnosťou a výkonom. Spodná časť notebooku z karbónových vlákien vytvára tenký profil, ktorý je zároveň odolný aj ľahký, pričom udržuje hmotnosť celého zariadenia na necelých 1,1 kg. Jeho vysoko lesklé medené tóny doplňujú takmer klenotnícky spracovaný povrch a inovatívny piestový kĺb vytvára ilúziu dizajnu bez kĺbu pre neprekonateľný pocit prémiového zariadenia.

Vďaka inovatívnej hybridnej batérii rozdelenej na dve tenšie časti dosahuje HP Spectre výdrž až 9 a pol hodiny. Full HD IPS displej bez okrajov s technológiou Corning Gorilla prináša výborný vizuálny zážitok pri upravovaní fotografií, prezentácií alebo sledovaní filmu. Výkon mu dodávajú procesory Intel Core i5 a i7 6. generácie, ktorým sekunduje až 8GB pamäte.

Integrácia hyperbarického chladiaceho systému od spoločnosti Intel zabezpečuje chod systému na nízkych teplotách dokonca aj s výkonnými procesormi a v malom prevedení. Notebook je takisto vybavený veľmi rýchlym úložiskom PCIe SSD s kapacitou až 512GB. Jeho tri multifunkčné konektory USB Type-C, vrátane dvoch, ktoré podporujú rozhranie Thunderbolt, Vám poskytnú rýchle a univerzálne vstupno-výstupné pripojenie. Notebook HP Spectre s uhlopriečkou 13,3” bude dostupný na Slovensku v júni za cenu začínajúcu na 1749 eur.

Kombináciou výkonu a nového tenkého profilu je teraz HP ENVY x360 s uhlopriečkou 15,6” o 21 percent tenší a s výdržou batérie až 11 hodín má až o 3 hodiny dlhšiu výdrž batérie ako predošlá generácia, hmotnosť necelých 2.04 kg a hrúbku 18,8 mm. S nadčasovým celokovovým dizajnom ponúka HP ENVY x360 aj voliteľný 4K displej pre zákazníkov, ktorí chcú sledovať či upravovať obsah v tomto rozlíšení.

HP ENVY x360 disponuje procesormi Intel Core i5 alebo i7 6. generácie s voliteľnou grafikou Intel Iris a až 8 GB systémovej pamäte. Ako úložisko máte možnosť výberu medzi jednoduchým alebo duálnym úložiskom až s 2TB pevným diskom a 256GB úložiskom PCIe SSD. Zariadenie HP ENVY x360 s uhlopriečkou 15,6” bude dostupný na Slovensku na prelome mája a júna za cenu začínajúcu na 879 eur.

Nová generácia notebookov HP ENVY ponúka elegantný, kovový dizajn a vysoký výkon a navyše aj zarovnaný sklenený displej bez okrajov pre nádherné zobrazenie. Obsahuje tri porty USB 3.0 a port USB Type-C, ktorý podporuje prenos dát a uľahčuje pridávanie či pripájanie príslušenstva, a v neposlednom rade aj technológiu HP Fast Charge, ktorá zákazníkom umožní nabiť batériu vypnutého počítača až na 90 percent za necelých 90 minút.

Zariadenie je ľahšie než jeho predchodca a ENVY s uhlopriečkou 15,6” (39,6 cm) váži o 0,2 kg menej než predchádzajúca generácia. Jeho hmotnosť je 1,99 kg pri hrúbke 17,95 mm. Notebook HP Envy ponúka na výber z procesorov Intel Core až do i7 s voliteľnou grafikou Intel Iris, 16GB pamäte a možnosť duálneho úložiska na až 1 TB pevnom disku a 256 GB úložiska PCIe SSD. Notebook HP ENVY s uhlopriečkou 15,6” bude dostupný na Slovensku v júni za cenu začínajúcu na 879 eur.

Pre vedúcich pracovníkov firiem a profesionálov na cestách ponúka HP zariadenie HP Spectre Pro 13 G1 s Windows 10 Pro. Nie je iba štýlovým spoločníkom pre súkromný život, ale má tiež dostatočný výkon pre náročné pracovné úlohy. Okrem možnosti HP Care Pack ponúka HP Spectre Pro aj ďalšie služby pre firmy. Podnikoví zákazníci si môžu zvoliť parametre v HP Configuration, HP Deployment a HP Custom Business Services, čím si vytvoria vlastné a prispôsobené IT prostredie a skrátia si tým tiež čas nastavení. Zákazníci z malých a stredne veľkých firiem si môžu zvoliť službu Helpdesk by HP Care, ktorá poskytuje nadštandardnú podporu. HP Subscription ponúka produkty a služby za fixný mesačný poplatok a pomáha tak maximalizovať cash flow. Notebook HP Spectre Pro 13 G1 bude dostupný na Slovensku v júni za cenu začínajúcu na 1749 eur bez DPH.

Zdroj: HP

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Odber noviniek

Gamesite.sk
Zoznam.sk