HP vylepšuje zážitok z PC hier, uvádza počítače OMEN

HP vylepšuje zážitok z PC hier, uvádza počítače OMEN

 

Nové portfólio herných počítačov OMEN od HP ponúka tri zariadenia v novom odvážnom dizajne s výborným pomerom ceny a výkonu.

Notebooky OMEN od HP sú navrhnuté tak, aby si používatelia mohli hry naplno vychutnať. K dispozícii sú s Full HD a 4K IPS voliteľnými displejmi s uhlopriečkou 15,6” a 17,3” pre čo najrealistickejší obraz. Duálne reproduktory ponúkajú krištáľovo čistý zvuk, vyladený v spolupráci s Bang & Olufsen a technológiou HP Audio Boost.

Portfólio OMEN od HP obsahuje:

Notebooky OMEN od HP: sú vybavené silným hardvérom a ohromujúcimi 4K displejmi s uhlopriečkami 15,6” a 17,3”. Prinášajú výkon hodný víťazov.

Stolný počítač OMEN od HP: Kombinuje špičkový dizajn a vodné chladenie s najnovšími procesormi Intel Core a grafikami NVIDIA GeForce GTX alebo AMD Radeon a prináša monštruózny výkon certifikovaný pre virtuálnu realitu (VR) a podporujúci okuliare Vive od HTC.

Notebooky OMEN od HP – stvorené pre hranie

Dizajn notebookov OMEN od HP sa vyznačuje podsvietenou klávesnicou Dragon Red so znakom OMEN a s tieňovanou potlačou na veku. Vysoký výkon i pri nízkych teplotách umožňuje konštrukcia s dvomi ventilátormi. 62-wattová batéria je posadená naležato smerom k prednej časti stroja, čím zväčšuje plochu chladiaceho povrchu a rozširuje priestor pre prúdenie vzduchu. Ovládanie teploty môže fungovať bez kompromisov a bez znižovania výkonu. Silné grafiky NVIDIA GTX 965M (vo vybraných modeloch) a až 6. generácia štvorjadrových procesorov Intel Core i7 hráčov pripraví na každú výzvu a každého vyzývateľa.

Ďalšie vlastnosti:

  • Širokouhlá kamera Vision HD alebo voliteľná kamera Intel RealSense Camera pre ovládanie aplikácií gestami a pre interakciu s počítačom aj pri hraní.
  • Až 16 GB pamäte a až 512GB PCIe SSD alebo až 2TB pre varianty s jedným úložiskom alebo duálnym úložiskom s až 2TB HDD a 128GB5 SSHD na vybraných modeloch. HP Fast Charge a až 10 hodín výdrže batérie vo vybraných modeloch.

Stolný počítač OMEN od HP s certifikáciou pre virtuálnu realitu a najnovšou NVIDIA grafikou

Stolný počítač OMEN od HP je vybavený najnovšou grafikou NVIDIA GeForce GTX 1080 pre dokonalý herný zážitok. Procesor Intel Core i7 , odomknutý na pretaktovanie, dodáva výkon potrebný k udržaniu kroku s najnáročnejšími hrami a obsahom VR. Voliteľné vodné chladenie alebo pokročilý systém chladenia vzduchom umožňuje tichý chod za nízkych teplôt pri zachovaní dostatočného výkonu pre elimináciu oneskorenia zobrazenia. Hardvér stolného počítača OMEN od HP je prístupný aj bez náradia, čím umožňuje zlepšenie herného výkonu a ďalšie prispôsobenie.

Stolný počítač OMEN od HP má na sebe nové logo OMEN a na šasi v dizajne brúseného kovu LED osvetlenie od HP, ktoré reaguje na úroveň výkonu podľa nastavenia samotným hráčom.

Ďalšie vlastnosti:

  • Procesor Intel Core i7-6700K s možnosťou pretaktovania pri vybraných modeloch.
  • Až 32 GB pamäte, systémový disk s veľkosťou až 512GB SSD a až 3 TB HDD pre ukladanie veľkého množstva hier a VR obsahu.
  • Možnosť voľby grafických kariet až po NVIDIA GTX 1080 Founder Edition alebo AMD Radeon R9 390X pre lepší počet snímok za sekundu aj vo vysokom rozlíšení.

Ceny a dostupnosť

Notebook OMEN od HP s uhlopriečkou 15.6” je už dostupný za cenu od 1 299 eur.

Notebook OMEN od HP s uhlopriečkou 17.3” bude dostupný na prelome augusta a septembra.

Stolný počítač OMEN od HP bude dostupný na prelome júla a augusta za cenu od 1 839 eur.

Zdroj: HP Inc.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk