ZOWIE by BenQ vstupuje na slovenský a český trh eSport periférií

ZOWIE by BenQ vstupuje na slovenský a český trh eSport periférií

 

Spoločnosti BenQ a ZOWIE spájajú svoje sily a predstavujú nové portfólio herných periférií pre eSport pod názvom ZOWIE by BenQ.

Zo širokého portfólia ZOWIE by BenQ sa na slovenskom a českom trhu objavia tri typy myší, rozdelené poďla typu držania, niekoľko podložiek pod myš, "skatez" - vymeniteľné klzné plochy pre myši zo 100% teflónu a špeciálny držiak na kábel. Neskôr ich budú následovať aj klávesnice, headsety a externý audio ovládač. Spojenie so značkou BenQ tiež znamená postupné premenovávanie (rebranding) portfólia XL a RL série BenQ monitorov a následné uvedenie nových eSport modelov.

Myši ZOWIE by BenQ sú vyvinuté na základe spätnej väzby od profesionálnych hráčov s dôrazom na vysokú úroveň ergonómie, ktorá spĺňa potreby rôzneho štýlu držania. Vyrobené sú z kvalitných materiálov s využitím optických senzorov pre vysokú presnosť. K dispozícii sú tri varianty reflektujúce odlišné spôsoby úchopu: FK séria je symetrická rada určená pre pravákov aj ľavákov, jej nízky profil umožňuje držanie "Claw" so skrčenými prstami aj "Palm" s volne položenou dlaňou a prstami. Séria EC je navrhnutá pre pravákov a ponúka väčšiu voľnosť pohybu v zápästí, jej zaguľatená pravá strana a vyšší profil prináša vysoký používateľský komfort. Séria ZA sú symetrické myši pre pravákov aj ľavákov s voľným držaním dlane a prstov na myši, tzv. typ "Calm".

Podložky ZOWIE by BenQ ponúkajú možnosť dvoch rôznych povrchových úprav. Obidve verzie disponujú kvalitným dokonale kĺzavým povrchom s trojito prešitými hranami, ktoré odolávajú strapateniu a predlžujú životnosť. TF-X séria je unikátnou kombináciou textilnej a plastovej podložky vrátane zlepšenej priľnavosti na každom povrchu. Séria SR disponuje novo navrchuntým jemným povrchom a pogumovanou základňou.

Držiak na kábel ZOWIE by BenQ Camade využíva pružinový mechanizmus pre uchytenie kábla zabraňujúce zamotaniu. Masívna protišmyková základňa a gumová poistka kábla udrží všetko na svojom mieste aj pri intenzívnom hraní.

Herné myši, podložky a ďaľšie príslušenstvo ZOWIE by BenQ budú na slovenskom a českom trhu dostupné u vybraných predajcov už začiatkom júna. eSport monitory BenQ sa pod značkou ZOWIE by BenQ objavia v treťom štvrťroku 2016.

Pre viac informácií navštívte webovú stránku ZOWIE by BenQ.

Zdroj: BenQ

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk