SteelSeries oznamuje celosvetovú dostupnosť vlajkovej hernej myši Rival 700

SteelSeries oznamuje celosvetovú dostupnosť vlajkovej hernej myši Rival 700

 

Výrobca herných periférií SteelSeries oznámil celosvetovú dostupnosť popredného modelu svojich herných myší Rival 700.

OLED displej a spätná väzba

Medzi hlavné inovácie myši Rival 700 patrí individuálne nastaviteľný OLED displej umožňujúci hráčom zobraziť ich štatistiky, profily, nastavenia CPI, vlastné logo alebo iné animácie. Ďalej disponuje hmatovou spätnou väzbou, ktorú je možné nastaviť na rôzne aspekty v hre, napr. varovanie na nízky stav života, upozornenie časovačov a pod.

Technické parametre

Výkonný optický senzor PixArt PMW3360 myši Rival 700 je určený najmä pre profesionálne hranie. Medzi jeho prednosti patrí najmä nulová hardvérová akcelerácia a presnosť 1: 1, rozlíšenie až 16 000 DPI a odozva pod 1 ms zodpovedajúca nulovému oneskoreniu či schopnosť presne sledovať pohyb rýchlosťou 300 palcov za sekundu pri zrýchlení 50 g. Senzor je odnímateľný s možnosťou výmeny za laserový alebo ďalšie budúce varianty.

Dizajn

Ergonomický tvar myši sa siedmimi odolnými tlačidlami je určený pravákom a navrhnutý pre maximálny komfort, ktorému prispieva aj príjemný povrch so zvýšenou textúrou na bokoch.

Individuálna konfigurácia

SteelSeries Rival 700 disponuje aj veľkým množstvom vlastných nastavení, ako sú GameSense a Prism RGB, dávajúci hráčom na výber z podsvietenia z miliónov farebných variantov a prispôsobiteľných efektov, vymeniteľný hlavný vrchný kryt myši s rôznymi povrchmi a dizajnom či dva káble napr. pre rýchle prepojenie medzi notebookom a stolným počítačom.

Nová herná myš SteelSeries Rival 700 je celosvetovo dostupná za odporúčanú koncovú cenu 109.99 euro, vymeniteľné kryty za 19.99 euro a upgrade na najpokročilejší laserový herný senzor Pixart 9800 za 29.99 euro.

Zdroj: SteelSeries

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk