Najnovšie zariadenie na hranie PC hier z gauča od ROCCAT je tu

Najnovšie zariadenie na hranie PC hier z gauča od ROCCAT je tu

Spoločnosť ROCCAT predstavila vôbec prvý model vo svojej triede - ROCCAT Sova Gaming Board.

Po desaťročia bola obývačka exkluzívnym územím konzolového hrania. Milióny hráčov si užívajú hranie z gauča a bezstarostnú „zapnem a hrám“ zábavu, ktorá k tomu patrí. Kompaktné PC riešenia a niektoré streamovacie zariadenia pootvorili dvere do obývačiek v posledných rokoch, ale až Sova ich otvára dokorán.

Sova sa bude dodávať v membránovej a mechanickej variante so všetkými vymoženosťami, aké hranie v obývačke vyžaduje: dvojicu USB portov, kanál pre kábel vašej obľúbenej myši, vymeniteľnú podložku pod myš, niekoľko užívateľských možností a mimoriadnu pozornosť venovanú k poskytnutiu toho najpohodlnejšieho zážitku. Od čalúnenej podložky na spodnej strane, testovanú a v praxi overenú podložku pre zápästia až po ideálnu distribúciu váhy a veľkosť je ROCCAT Sova Gaming Board navrhnutá tak, aby ste zabudli na to, že podložku vôbec používate.

Okrem extrémneho pohodlia je Roccat Sova Gaming Board vybavená aj obľúbeným softvérom Roccat. V záplave produktov, ktoré tvrdia, že prinášajú hranie hier spoza stola do obývačky, sme si museli byť istí, že Sova bude kategóriou sama o sebe. Že bude pripravená na zajtrajšok. A ROCCAT to opäť dokázal.

ROCCAT ponúka v predobjednávkach balíčky pre obe verzie Sova:

  • Sova Membrane + úplne nová ROCCAT Kova – 149,99 Euro/USD
  • Sova Mechanical + úplne nová ROCCAT Kova – 199,99 Euro/USD

Zdroj: ROCCAT

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk