ADATA uvádza pamäťové moduly XPG Flame DDR4

ADATA uvádza pamäťové moduly XPG Flame DDR4

 

ADATA Technology dnes predstavil pamäťové moduly XPG Flame DDR4. XPG Flame DDR4 sa vyznačuje tenkým chladičom a plamenným designom; je k dispozícii vo variantoch 288pinové U-DIMM a 260pinové SO-DIMM. Ide tak o prvú pamäť XPG pre notebooky, čo robí z XPG Flame príťažlivú voľbu pre hráčov, priaznivcov pretaktovania a všetkých, ktorí chcú z počítača dostať čo najväčší výkon či už na stolových počítačoch, notebookoch alebo na small form factor počítačoch (SFF).

XPG Flame využíva starostlivo vybrané čipy precízne osadené na dosky plošných spojov, čo zaručuje ich vysokú kvalitu a stabilitu. Zákazníci majú na výber z modulov s kapacitou 4 GB, 8 GB a 16 GB s rýchlosťou až do 3 000 MHz pri U-DIMM a 2 800 MHz pri SO-DIMM. Všetky XPG Flame moduly podporujú špecifikáciu Intel XMP 2.0 (Extreme Memory Profile) a predávajú sa s doživotnou zárukou ADATA.

Rozširuje ponuku výkonných DDR4 pre priaznivcov desktopov

Po predstavení bestselleru XPG Z1 DDR4 a lukratívneho XPG Dazzle LED DDR4, prichádza XPG Flame ako vysoko atraktívny variant pre všetkých, ktorí na stolových počítačoch hrajú hry, skúšajú pretaktovať procesor, alebo ladia výkon. XPG Flame U-DIMM s nenápadným elegantným chladičom využíva desaťvrstvovú dosku plošných spojov v čiernej farbe a s 2oz mede (hrúbka medenej vrstvy 0,203 mm). Všetky tieto vlastnosti zaisťujú stabilný výkon a dlhú životnosť pamäťových modulov vo všetkých situáciách, od najnáročnejších hier cez odvážne pretaktovanie, až po benchmarkovanie.

Taktovacia frekvencia sa môže pohybovať v rozsahu od 2 400 MHz do 3 000 MHz, napájanie od 1,2 V do 1,35 V. Veľmi jednoducho je možné dosiahnuť vyššie rýchlosti vďaka prémiovým čipom, súčiastkam a doskám plošných spojov. Podpora technológie Intel XMP 2.0 znamená, že zákazníci majú k dispozícii viac spôsobov, ako nastaviť pretaktovanie pamäte, vrátane možnosti nastavenia priamo v operačnom systéme alebo prostredníctvom komplexného nastavenia v BIOSe.

Prvá herná pamäť XPG pre notebooky a kompaktné PC

XPG Flame predstavuje veľký míľnik, nakoľko ide o prvú XPG pamäť dostupnú v prevedení SO-DIMM. Vzhľadom k tomu, že notebooky dnes ponúkajú podobne kvalitnú hernú skúsenosť ako mnoho desktopových počítačov, rastie medzi zákazníkmi dopyt po vysoko kvalitných a rýchlych DDR4 moduloch pre notebooky, ultrabooky a SFF PC (small form factor). XPG tento dopyt uspokojuje modulmi pracujúcimi na napätí 1,2 V a podporujúcimi taktovacie frekvencie od 2 400 MHz do 2 800 MHz.

S čiernou doskou plošných spojov má XPG Flame SO-DIMM rovnako nenápadný a štýlový design ako U-DIMM variant, a je rovnako tak pripravený splniť tie najnáročnejšie požiadavky všetkých, ktorí od počítača vyžadujú maximálny výkon.

Špičková kvalita zaistená

Pamäťové moduly XPG Flame DDR4 sú zostavené zo špičkových plošných spojov osadených vysoko kvalitnými a starostlivo vybranými čipmi. Každý modul prechádza prísnym testovaním spoľahlivosti a kompatibility, ktoré vysoko prekračujú štandardy obvyklé pri výrobe bežných pamäťových modulov. To zaručuje ich dlhú životnosť a vysokú spoľahlivosť.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk