Herný headset Cooler Master MasterPulse Pro s RGB, Bass FX a 7.1 kanálovým zvukom

Herný headset Cooler Master MasterPulse Pro s RGB, Bass FX a 7.1 kanálovým zvukom

 

Cooler Master uvádza na trh herné slúchadlá MasterPulse Pro. Vylepšená verzia predchádzajúcich MasterPulse Over-ear ponúka naviac kvalitný 7.1 kanálový zvuk, RGB podsvietenie a USB zvukovú kartu s vstavaným ekvalizérom.

Novinka je vzhľadovo podobná svojmu predchodcovi a ponúka opäť ľahkú hliníkovú konštrukciu vhodnú na použitie so zariadeniami pre virtuálnu realitu. Slúchadlá sú vyvedené v čiernej farbe s červenými doplnkami s pevným hlavovým mostom a flexibilným pásikom pod ním. Mikrofón je ukrytý v ľavej mušli. Komfortné polstrované náušníky eliminujúce hluk z okolia majú novo podsvietené logo spoločnosti nastaviteľné v širokej škále RGB farieb. Inováciou integrovanou do modelu MasterPulse Pro je tiež do ovládacieho panela vstavaná zvuková karta. K dispozícii je nastavenie hlasitosti, vypnutie / zapnutie mikrofónu, prepínanie LED podsvietenia, tlačidlo pre 7.1 kanálový zvuk a voľba režimov ekvalizéra.

Headset ponúka tri prednastavené profily, pre hudbu, film a hry, a možnosť vypnutia ekvalizéra. Zvuk je reprodukovaný skrze 44mm meniče, nechýba technológia Bass FX, ktorá umožňuje za behu odňať alebo nasadiť magnetické bočné panely a ďalej tak ovplyvniť zvukový prejav. Ich odobratím dôjde k zvýrazneniu nižších frekvencií s dominantnými basmi, naopak nasadené panely sprostredkujú plne vybalancovaný zvuk.

MasterPulse Pro možno pripojiť k PC, notebooku alebo konzole prostredníctvom 2 m dlhého plochého USB kábla. Bezdrôtová verzia s názvom Cooler Master MasterPulse Maker príde na začiatku roka 2017. Slúchadlá Cooler Master MasterPulse Pro budú na trhu k dispozícii už v priebehu novembra za odporúčanú koncovú cenu 2699 Kč s DPH  a 99,99 euro s DPH.

Zdroj: Cooler Master

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk