Postavte si vlastné domáce kino s novým projektorom Acer K650i

Postavte si vlastné domáce kino s novým projektorom Acer K650i

 

Vďaka LED sveteľnému zdroju poskytuje K650i spoľahlivé premietanie obrazu s farbami, ktoré sú živé, jasné a s vysokou sýtosťou.

Tento nový projektor "všetko v jednom" umožňuje používateľom postaviť si vlastné domáce kino a vychutnať si zábavu skutočne naplno. Projektor K650i podporuje technológiu MHL, takže k nemu možno jednoducho pripojiť mobilné zariadenia, ako sú smartfóny alebo tablety a premietať z nich formou zrkadlenia obrazovky - hrať hry, prehrávať videá alebo prechádzať prezentácie. Nechýba samozrejme ani Wi-Fi pre bezdrôtové pripojenie pre premietanie obsahu a Bluetooth audio, ktoré tak prináša flexibilné možnosti prenosu zvuku do vstavaných 5W stereo reproduktorov.

Nechýba ani schopnosť bezdrôtovej projekcie, ktorú je možné projektoru dodať pomocou voliteľného bezdrôtového adaptéru skrytého vo vnútri tela projektoru, čo chráni adaptér pred krádežou a zároveň zachováva elegantné línie projektoru neporušené. Tento adaptér zvládne bez zaváhania aj premietanie aj 60Hz 3D Full HD filmov.

Pri návrhu projektoru Acer K650i bolo zamýšľané jeho použitie ako domáceho kina a ponúka tak lepšiu sýtosť farieb než projektory s klasickou vláknovou lampou a až 100% pokrytia farebného gamutu NTSC, čo prináša živé a jasné farby. LED technológia umožňuje okamžité zapnutie/vypnutie a zabalenie projektoru, čo je u konvenčných projektorov nemysliteľné. LED lampa sa navyše môže pochváliť životnosťou až 30 000 hodín.

Technológia DynamicBlack navyše pridáva vylepšenie kontrastu obrazu analyzovaním zobrazeného obsahu snímku po snímke a následne dynamicky upravuje výkon lampy pre dosiahnutie optimálnej úrovne čiernej farby. Rozlíšenie FullHD 1080p, kontrast 100 000:1 a skvelá sýtosť farieb zaručujú kvalitu obrazu ako v kine.

Projektor Acer K650i je k dispozícii za cenu 979€, resp. 26990Kč.

Zdroj: Acer, YouTube.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk